MARIJAS NAUMOVAS KONCERTI /KĀDĀ JAUKĀ DIENĀ/

Ieteikt

Marijas Naumovas koncerts "Kādā jaukā dienā"

 

Vienmēr enerģiskā un šarmantā dziedātāja Marija Naumova 2015.gada augustā noslēgs vasaras sezonu ar koncertiem "Kādā jaukā dienā". Koncerti plānoti 27.augustā Jelgavā, 28.augustā Valmierā, 30.augustā Liepājā un 29.augustā Dzintaros festivāla BIGBANK Latvijas pērles ietvaros. 

 

Koncertā Marija Naumova atskatīsies uz muzikālajā karjerā paveikto - skanēs klausītājiem iemīļotas viņas repertuāra dziesmas jaunā aranžējumā, kā arī klausītājus priecēs īpaši pārsteigumi. Kopā ar Mariju koncertos uzstāsies īpašie viesi no Francijas - Sebastjens Žinjo (Sebastien Giniaux) un Samī Dusso (Samy Daussat), kas Latvijas publikai ir pazīstami no Marijas iepriekšējiem projektiem Romani Rat un Pusnakts Parīzē, turklāt dziedātāja ir papildinājusi komandu un uzaicinājusi pievienoties mums vēl nezināmu, ļoti talantīgu vijolnieku Matiasu Levi (Mathias Levy).

 

Šoreiz ģitāras spēles virtuozam un vienam no labākajiem ''manuš" (manouch) stila ģitāristiem pasaulē Sebastjenam Žinjo, ar kuru izveidojusies ļoti laba sadarbība, ir uzticēta īpaša loma, viņš ir jauno aranžiju autors, tādējādi visiem zināmās dziesmas iegūs citādāku skanējumu. Marija programmai gatavo arī pirmatskaņojumus, pie kuriem strādā kopā ar Sebastjenu, Jāni Peteru, Martinu Rainu (Martin Rahin) un citiem. 

Mūziķu pulku pavadīs mums zināmie - Rolands Beļēvičs, Ingus Feldmanis, Andris Buiķis un Norberts Skraucis.

Biļetes uz koncertu Dzintaros 29.augustā festivāla BIGBANK LV pērles ietvaros nopērkamas šeit:biļetes