Saulkrastu Ostas svētki

Ostas svētku ietvaros muzikāli saulrieta vakari 12. un 13. augustā Skultes ostā


Jau otro gadu Skultē norisināsies Ostas svētki ar īpašu muzikālu dienas un vakara programmu. Šogad tie notiks 12. un 13. augustā ar starptautisku un pašmāju mūziķu dalību. Aicinām klausītājus uz lieliskiem mūzikāliem vakariem brīnišķīgā vietā – industriālā vidē jūras krastā, Skultes ostā! 12. augustā klausītājiem būs unikāla iespēja baudīt blūza, fanka un soul ritmus atraktīvo blūzmeņu Boney Fields (Amerika), David Rotundo(Kanāda), Emiliano Juarez(Meksika) un viņu pavadošo mūziķu izpildījumā, savukārt 13. augustā skanēs Pasaules kinomūzika – uz skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, kurus pavadīs simfoniskā orķestra trupa un pavadošā ritma grupa. 


12. augustā - blūza, fanka un soul ritmi 
12. augustā klausītājus priecēs mūzika blūza, fanka un soul ritmos. Skultes ostas teritorijā uz skatuves kāps leģendāri blūza – fanka – soul mūziķi. Pasākuma galvenais vaininieks (headlainer) ir amerikāņu dziedātājs, trompetists un šovmenis Boney Fields no Čikāgas. Mūziķis kopā ar pavadošo grupu atskaņos savus populārākos hitus, kā arī skaņdarbus no topošā studijas albuma "Just Give Me Some Mo", kas iznāks šī gada septembrī. 
Savā mūzikā Boney Fields meistarīgi apvieno melanholiskus blūza un enerģizējošus fanka ritmus, kas liek publikai dzīvot līdzi, celties kājās un dejot. Koncerta apmeklētāji dzirdēs mūziķa visu laiku lielākos hitus, skaņdarbus no pēdējā studijas albuma "Bump City", kā arī sniegs Latvijas klausītājiem iespēju pirmajiem dzirdēt mūziku no vēl topošā albuma. Uz skatuves viņam pievienosies spēcīga Latvijas mūzikas profesionāļu komanda “Blues Mastery Band” (LV) – ģitārists Jānis Kalniņš, basists Mārcis Kalniņš, taustiņinstrumentālists Atis Andersons un bundzinieks Raitis Kalniņš.
"Īsta mūzika īstu mūziķu izpildījumā," tā savulaik Boney Fields muzicēšanu kodolīgi raksturojis pasaulslavenais amerikāņu mūziķis Prinss. Tāpat kā Prinss, Boney Fields pieder pie afro - amerikāņu paaudzes, dzimis, lai būtu uz skatuves. “Nekas nevar pārspēt sajūtas, ko gūstu esot publikas priekšā, radot mūziku kopā ar grupu,” saka mākslinieks.
Boney Fields mūziku viņš rada, ceļojot pa visu pasauli un piedaloties tādos prestižos festivālos kā "Jazz à Vienne", "Jazz in Marciac", "Madajazzcar", "Tabarka Jazz Festival" un citos. Vairāk par mūziķi uzzināt un iepazīties ar viņa repertuāru var tīmekļa vietnē: www.boneyfields.com.
Neliels ieskats repertuārā:
- "Freedom"- https://www.youtube.com/watch?v=YTl3FFWa2UM
- Boney FIELDS Sicca Jazz Festival: https://www.youtube.com/watch?v=Q0HOUosgO1s&t=1s
- "Bump city" albums: https://www.youtube.com/watch?v=EM-K9FlGM6E
 
Klausītājus iesildīs blūzmeņi – David Rotundo, kurš ir viens no elites blūza mūziķiem Kanādā un viens no labākajiem meksikāņu blūza un soul ģitāristiem – Emiliano Juarez kopā ar pavadošo grupu.
Vairāk informācijas par māksliniekiem: davidrotundo.com; emilianojuarez.com/


13. augustā – Pasaules kinomūzika 
“Pasaules kino mūzikā ir daudz izcilu kompozīciju, kuras ir visiem zināmas, taču nepelnīti atstātas novārtā un tiek atskaņotas par maz. Koncertā apmeklētājiem būs iespēja kopā ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem atcerēties visu laiku labākās kinodziesmas un kopā sagaidīt saulrietu, ‘’ norāda pasākuma  producents Ingus Leontjevs.
Koncertā skanēs pasaules kinomūzikas izlase, tostarp, tādas kompozīcijas kā Moon River (Breakfast at Tiffany's), Eye Of The Tiger (Survivor), Time of My life (Dirty Dancing), Ghostbusters, I’m Believer (Šreks), Narvas (Matrix), Golden Eye un citas.
Vakara gaitā uzstāsies solisti - Ralfs Eilands, Daumants Kalniņš, Ginta Krievkalna, Jānis Buķelis, Ivo Grīsliņš, Grēta Grantiņa, Elīna Ose, kā arī solistu grupa no Saulkrastu kora Anima diriģentes Lauras Leontjevas vadībā. Solistus pavadīs simfoniskā orķestra trupa un pavadošā ritma grupa – Kristaps Krievkalns - taustiņi, Armands Treilihs - basģitāra, Ēriks Upenieks – ģitāra un Miķelis Vīte - bungas.
Kino maģijā ievedīs un ar interesantiem faktiem par filmām dalīsies pasākuma konferencjē – vienmēr šarmantais un harizmātiskais aktieris  Andris Keišs. 

 

Ieteikt

Saulkrastu Ostas Svētki - DIVU DIENU BIĻETE (12-13.08.)

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

sestdiena ,
12. augusts, 19:00
Saulkrastu Ostas Svētki - DIVU DIENU BIĻETE (12-13.08.)

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

  • 35€
Pirkt no 35€
Saulkrastu Ostas Svētki - Boney Fields. Blūza & Fanka karalis

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

sestdiena ,
12. augusts, 19:00
Saulkrastu Ostas Svētki - Boney Fields. Blūza & Fanka karalis

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

  • 18€
Pirkt no 18€
Saulkrastu Ostas Svētki - Pasaules Kinomūzika Skultes Ostā

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

svētdiena ,
13. augusts, 18:00
Saulkrastu Ostas Svētki - Pasaules Kinomūzika Skultes Ostā

Zvejniekciems, Skultes Osta Zvejniekciemā

  • 18€
Pirkt no 18€