VI Starptautiskais Baltijas baleta konkurss

Viss ir iespējams … un Tu  to  vari!

No 26. līdz 29. jūnijam Rīgā jau sesto reizi norisināsies Starptautiskais Baltijas baleta konkurss (IBBC), kurā dalībnieki apliecinās savu talantu un meistarību un sasniegs izcilības virsotnes.  Konkursa sacensības notiks trīs vecuma grupās no 12 līdz 26 gadu vecumam.


Starptautiskais Baltijas baleta konkurss ik katram dalībniekam sniedz brīnišķīgu iespēju izaicināt un pārbaudīt sevi, gūt jaunas zināšanas un prasmes meistarklasēs, kā arī iepazīt jaunus draugus no visas pasaules. Aicinu visus baleta cienītājus apmeklēt konkursa kārtas, lai izjustu to azartu un dejas prieku, ar kādu katrs dalībnieks rāda labāko, ko spēj. Un, protams noslēguma koncerts “Lieliskais baleta Galā” Latvijas Nacionālajās operas un baletā  namā būs īsti svētki katram dejas mākslas interesentam. Koncertā piedalīsies pasaules starptautisko konkursu laureāti un VI Starptautiskā Baltijas baleta konkursa uzvarētāji.  

VI starptautiskā Baltijas baleta konkursa kalendārs. 

Konkursa II kārta notiks Dailes teātrī 26. jūnijā. Sākums pl. 15 00
Konkursa Fināls notiks Dailes teātrī  27. jūnijā.  Sakums pl. 15 00

Konkursa uzvarētāju “LIELISKAIS BALETA GALĀ” koncerts notiks Latvijas Nacionālās operas un  baleta nama Lielajā zālē  29. jūnijā. Sākums pl 19 00.

Organizators  
Latvijas Baleta un  dejas ģilde un Rīgas Baleta skola 

 

Ieteikt