Pēdējā brīža piedāvājums LEĻĻU TEĀTRĪ

Ieteikt

Pēdējā brīža piedāvājums – 30 % atlaide brīnišķīgām Latvijas Leļļu teātra izrādēm krievu valodā tikai šajā nedēļas nogalē! Nenokavējiet!

“Saulīte un sniega cilvēciņi” ir izrāde mazuļiem no 3 gadu vecuma. ”Sirsnīgā luga par sirds siltumu un iejūtību veidota pēc rumāņu tautas pasakas motīviem. Tās galvenais vēstījums – ja centrēsimies tikai uz sevi un nerēķināsimies ar citiem, iznākums būs skumjš!” – tā par izrādi saka tās režisors Māris Koristins.

“Slavenais pīlēns Tims” ir pasaulē zināmais stāsts par mazo, nebēdnīgo pīlēnu, kurš izmanto katru izdevību, lai sastrādātu nedarbus. Bet varbūt Tims ir savas nelielās pasaules īstens varonis, kurš uzdrīkstas būt drosmīgs, taisnīgs un patiess, nebaidoties tādēļ iekulties nepatikšanās?

Izrāde domāta bērniem no 2 gadu vecuma.

“Kukulītis” ir populārā krievu tautas pasaka, kas Nikolaja Šuvalova veidotajā versijā atdzīvojas neparastā veidolā! Pasakas varoņi parādās no burvju kastes-stāstnieces... Savukārt pasakas beigas mazuļus iepriecinās - Kukulītis ir dzīvs! Izrādē gaidām bērnus no 3 gadu vecuma.