Marija Naumova - PUSNAKTS PARĪZĒ

Ieteikt

Marijas Naumovas koncertprogramma „Pusnakts Parīzē”

 

Ludzā, Siguldā, Dikļu pilī un Kuldīgā martā  gaidāmi Marijas Naumovas koncerti „Pusnakts Parīzē”

2015.gada martā  Ludzā, Siguldā, Kuldīgā būs skatāma vienas no šarmantākajām un elegantākajām dziedātājām - Marijas Naumovas koncertprogramma „Pusnakts Parīzē”. Koncertu īpašais viesis būs izcilais mūziķis no Francijas -akordeonists Fransuā Parizi (FrancoisParizi).

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās franču melodijas. „Pusnakts Parīzē ir juteklisks un izjusts muzikāls stāsts par Parīzi, eleganci, mīlestību, skumjām, ilgām un sapņiem.

Koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” veidota kā muzikāla izrāde, jo dziedātāja Marija Naumova ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi, par dziesmām, ko izpilda, to rašanos. Kopā ar Mariju Latvijas koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt izcilā akardeonista Fransuā Parizi, kas ir viens no labākajiem šī žanra izpildītājiem pasaulē, sniegumu. F.Parizi ir uzrakstījis mūziku Vudija Alena filmai „Pusnakts Parīzē”. Koncertā gaitā tiks atskaņoti jauni skaņdarbi, ko Fransuā Parizi un BridžitaReno (BrigitteRenaud) uzrakstījuši speciāli Marijai Naumovai.

Biļetes uz koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, koncertu norises vietās, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

 

 

Koncerti notiks:

20.03.15. – Ludzas Tautas namā, 19:00

21.03.15. – Sigulda „Baltais flīģelis” 18:00

21.03.15. - Dikļu pils 22:00

22.03.15. – Kuldīgas Kultūras centrā – 17:00