CAVERN BEATLES

Ieteikt

Leģendārās The Beatles dziesmas, kuras nav rimušās nu jau piecdesmit gadus, novembra mēnesī atkal atdzims Latvijā. 5.novembrī Kultūras centrā “Berģi” un 13.novembrī Valmieras Kultūras centrā uzstāsies slavenā angļu tirbiute grupa “The Cavern Beatles”, uzburot sešdesmito gadu gaisotni.

 

Grupa ir vairākkārtīgi viesojusies Latvijā, saņemot apmeklētāju atsaucību, tādēļ šī gada nogalē sniegs divus koncertus, 5.novembrī Berģu Kultūras centrā un 13.novembrī priecēs vidzemniekus ar koncertu Valmierā.

"The Cavern Beatles" ir viena no retajām tribiute grupām, kas muzicē dzīvajā, neizmantojot fona ierakstus un radot pilnīgi autentisku bītlu mūziku. Viss ir pārdomāts līdz sīkākajai niansei - dalībnieki spēlē uz īstiem sešdesmito gadu instrumentiem, un skatuves aprīkojums iespēju robežās ir tāds pats, kādu izmantoja bītli. Izpildot The Beatles hītus, grupa apbur dažādu vecumu grupu klausītājus visā pasaulē ar fantastisko līdzību leģendārajam britu četriniekam, gan pēc izskata, piedomājot pie katra aksesuāra detaļām, gan kustībām, gan arī muzikālā noformējuma. Nenoliedzami arī tas, ka visi četri “The Cavern Beatles” grupas dalībnieki ir dzimuši un auguši Liverpūlē, ļauj atdarināt neatkārtojamā četrinieka repertuāru vēl precīzāk.

Live Fest Cavern Beatles

 

Koncertus rīko koncertaģentūra Live Fest, vairāk par koncertu meklē www.livefest, kā arī, seko līdzi jaunumiem www.facebook.com/livefestlv

 

 

 

 

"The Cavern Beatles" video: