REPUBLIKA

Ieteikt

SEKO TEĀTRIM:    

 

republika

 

Performancē „Republika” Nacionālajā teātrī tiek dibināta jauna republika. Publika kļūst par dalībniekiem, kam dota iespēja veidot svētku programmu: sacerēt dzejoļus un dziesmas, veidot karogu, izgreznot telpu, rakstīt svētku runu, mēģināt koncerta numurus utt., lai sagatavotos jaunās republikas pasludināšanai. Pāris dienas vēlāk notiek īstā ceremonija, kurā visi sapulcējas, lai parakstītu proklamācijas aktu un nosvinētu jaundibināto republiku.

 

Ļoti interesanta iespēja kļūt par 3 dienu performances „Republika” dalībnieku, kurā 2 vakarus no plkst.17.00 līdz 21.00 notiks gatavošanās jaunas valsts dibināšanai, bet trešajā vakarā uz Lielās zāles skatuves piedalīties pašā valsts proklamēšanas svinīgajā ceremonijā, kuru vēros arī skatītāji no zāles. 

 

Režija: Kviss bumm bang (Islande)

 

„Šengenas zonas spožums un posts” - Latvijas Nacionālā teātra un „Rīga 2014” kopprojets. Tā ietvaros tiks iestudētas 4 izrādes – „Noķert RABIT” Juliana Hecela (Vācija) režijā, „Spožums un posts” Marsijas Lancas (Portugāle) režijā, „Eiro Vīzija” Vida Bareika (Lietuva) režijā un „Republika”apvienības Kviss búmm bang (Islande) režijā.

 

Uz visām izrādēm (arī bērnu) un koncertiem biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma!

 

Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti!