DEJAS IZRĀDE - NETICI VISAM, KO REDZI

Ieteikt

Līgas Libertes dejas teātris piedāvā

 

Dejas izrādi -  NETICI VISAM, KO REDZI!

 

Sakarā ar skatītāju lielo interesi, piedāvājam dejas izrādi  "NETICI VISAM, KO REDZI !" noskatīties atkārtoti - 2014.gada 11.oktobrī Dailes teātrī un 08.novembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

 

Tā jau ir piektā Līgas Libertes veidotā dejas izrāde. Galvenā iedvesma šim darbam horeogrāfei ir radusies, 2012.-2013.gadā kopumā četrus mēnešus pavadot Ņujorkā, mācoties Brodvejas deju skolā. Līga Liberte par Ņujorku saka sekojošu: 

"Esmu sapratusi, ka Ņujorka ir salauzto siržu un vientuļo cilvēku pilsēta, kur seksuālai orientācijai var būt tikpat liela nozīme kā CV. Pa gabalu Ņujorka šķiet kā skaisti iesaiņota dāvana, taču, ņemot nost pa kārtai iesaiņojuma papīru, tu atklāj, ka kastītē iekšā ir kaut kas pavisam cits. Kad liekas, ka jau pazīsti šo pilsētu, tā atkal pārsteidz tevi nesagatavotu. Tu to gribi ienīst, jo viss te ir tik uzbāzīgs un pārspīlēts, bet saproti, ka par spīti visam - tu arvien dziļāk iemīlies šajā debesskrāpju mekā.
Paldies, Ņujorka, ka tu man iemācīji redzēt un just ar acīm ciet."

Uzveduma idejas autore un horeogrāfe apgalvo, ka "jaunā izrāde būs īsta enerģijas bumba, kur skatītājs tiks provocēts ar notiekošo uz skatuves. Izrādei esmu izvēlējusies ļoti spēcīgu mūziku, līdz ar to dejotājiem būs jāizdejo sarežģīta horeogrāfija, kurā ir redzami ne tikai akrobātikas elementi, bet arī skatītājiem negaidītas emocijas un kaislības uz skatuves ”. 

 

Izrādes ilgums - 60 minūtes. 

 

Dejas izrādes fragments:

http://vimeo.com/91977309

Fotogrāfijas no dejas izrādes:

www.facebook.com/media/set/

Vairāk informācija:

bodyandsoul.lv     www.facebook.com/LigasLibertesDejasTeatris

Izrādi iesakām skatīties no 14 gadu vecuma