TELMANS GUŽEVSKIS Koncerts ar orķestri

Ieteikt

TELMANS GUŽEVSKIS

Koncerts ar orķestri, Latvijas Nacionālā opera.

2014. gada 6. oktobrī

Sākums plkst. 19:00

Opermūzikas svētki – tenora Telmana Guževska (Izraēla) koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā plkst. 19.00, orķestra pavadījumā. 

Telmans Guževskis – starptautiski atzīts tenors ar reti skaistu lirisku balss tembru. Viņa uzstāšanās klausītājiem vienmēr ir lieli svētki.

Telmanu Guževski ir augstu novērtējuši mūzikas kritiķi, skaņu celiņš ar viņa balsi Džo Raita filmā “Anna Kareņina” 2013. gadā bija nominēts “Oskara” balvai, kā arī saņēma Aivora Novello godalgu 2013.

Leģendārā maestro Karlo Bergonzi skolnieks, itāļu dziedāšanas skolas sekotājs. Viņa spēcīgajai balsij piemīt latino nokrāsa un piesātinājums, liels diapazons un elastība.

Programmā dažādu periodu un stilu operu ārijas no Doniceti, Verdi, Meierbēra, Čaikovska un citu operas klasiķu darbiem.

No recenzijām:

"Telmanam Guževskim piemīt balss ar lirisku nokrāsu, sudrabainu itāļu toni, kurš šajā viņa attīstības posmā drīzāk līdzinās Alfredo Krausa cēlajam tonim, nevis Domingo."

Roberts Hjūdžils. Music Vision, AK.

"Tenors Telmans Guževskis - tour de force, izcils mākslinieks, kura izpildījumā ir vitalitāte, skaidrība un vienmēr svaigs tonis."

Roderiks Dannets, Opera Šodien (Opera Now), AK.

"Tenors Telmans Guževskis Mefistofeļa Diona lomā jaunajā operas “Iekarotājs” īru iestudējumā sniedza daudz gaismas un ēnu. Viņš meistarīgi izmanto savu izcilo diapazonu ar dažādiem tembriem un nokrāsām."

Pats Okelli, The Independent, Īrija

"Telmans Guževskis bija ideāls Alfrēda lomā Traviatas iestudējumā Dublinā.

Viņa kaislīgais, nepacietīgais un eksplozīvais Alfrēds spēcīgi nodziedātajās ārijās un duetos atklāja publikai savu sirdi un atkailināja dvēseli."

Rodžers Džonss, Īrija, Seen and heard International.

"Telmanam Guževskim ir viss viņa kategorijas māksliniekam nepieciešamais: lieliska figūra, temperaments, itāļu tenors, kurā grūti neiemīlēties, turklāt vēl spēja notēlot tā, kā to pienākas darīt aktieriem."

Irēna Konstantīna, Kotbusa, Vācija.

Informācija par mākslinieku: www.telmanguzhevsky.com