Inese Galante SUMMERTIME 2018 festivāls

Ieteikt

14. starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime - aicina Inese Galante" no 9. līdz 12. un no 14. līdz 15. augustam kā laba tradīcija kļūs par Jūrmalas šīs vasaras koncertsezonas kulmināciju. Šogad festivāla programma patīkami pārsteigs savus pastāvīgos viesus ar jauniem priekšnesumiem, kā arī ar interesantām pazīstamu skaņdarbu interpretācijām, līdz ar to noteikti iekarojot arī jaunu publiku. Devīze - "klasika, džezs un Balkānu rokenrols" - atklāj šī gada vasaras festivāla programmas galvenos aspektus, kur dažādu žanru un laiku pasaules hiti skanēs negaidītā izpildījumā. Festivāla programma iezīmēsies ar Frenka Sinatras dziesmām, bet jau nākamajā dienā publikai skanēs leģendāri roka hiti ģeniālā pianista Daniila Krāmera un Antona Rumjanceva džeza kvarteta izpildījumā no tādu grupu repertuāra kā Nirvana, Queen, Led Zeppelin un citu. Klasiskās mūzikas cienītājiem Inese Galante ir sarūpējusi īpašu koncertu Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, savukārt ugunīgās Balkānu mūzikas piekritēji varēs novērtēt harizmātiskā Gorana Bregoviča - pasaules mēroga mūziķa uzstāšanos.
Kā ierasts, grandiozais noslēguma koncerts uz vienas skatuves apvienos gan Latvijas, gan ārzemju zvaigžņu plejādi, kā arī jaunos talantus.
Festivāla noslēgumā – 14. un 15. augustā notiks vēl divi koncerti. 14. augustā populārais itāļu dziedātājs Džovanni Kastello savā neatkārtojamajā manierē izpildīs pazīstamus itāļu hitus un balādes, sākot no Karuzo līdz Čelentāno skaņdarbiem. 15. augustā ar grandiozu koncertu noslēgsies 14. starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime - aicina Inese Galante" ar izcilā muzikālā trio – Trio Paris Royale un tā solista vijolnieka-brīnumbērna no Vācijas – Baptiste Pawlik uzstāšanos. Koncerta programmā – žanru daudzveidība: no French café, čigānu džeza, tango no kinofilmas «Sievietes smarža» līdz hitiem no tādu leģendu repertuāra kā Maikls Džeksons un grupas Coldplay.