festivāls LATVIJAS PĒRLES

Ieteikt

 

Vasaras festivāls BIGBANK LV Pērles Dzintaros

 

 

Jauns piedāvājums Latvijas koncertdzīvē – augusta beigās Dzintaru koncertzālē notiks populārās mūzikas festivāls BIGBANK Latvijas pērles. Festivāls ilgs četras dienas - no 21. līdz 24. augustam - un katra no tām būs veltīta kādai ievērojamai latviešu mūzikas personībai – Raimondam Paulam, Mārtiņam Freimanim, Laimai Vaikulei un Olgai Rajeckai.

 

Festivālā producente Elita Mīlgrāve stāsta: „Festivāla pamatideju reiz ierosināja Maestro Raimonds Pauls – rīkot vasaras kūrorta festivālu ar kvalitātes garantiju, augstvērtīgu izklaidi ar reprezentatīvu koncertu sēriju. Pulcēsim personības, ar kuru veikumu lepojamies, māksliniekus, kuru mūzika uzrunā daudzus un raksturo mūsu valsti, laiku un vērtības, un tādēļ var būt interesanta arī tiem, kuri ikdienā neseko mūzikas aktualitātēm.” Raimonds Pauls uzsvēra, ka jāpievērš lielāka uzmanība latviešu valodai un latviešu mūzikai, jo tā festivālos parasti paliek otrajā plānā. Tāpēc Maestro novēl festivālam BIGBANK Latvijas Pērles piepildīt skatītāju rindas Dzintaru koncertzālē. Festivāla simbols, kas vienos visas četras festivāla dienas, būs Maestro iespēlēta melodija no cikla „Pērļu zvejnieks”.

 

BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš: „Mums ir liels gods būt starp tik izciliem māksliniekiem un tas ir pagodinoši, ka BIGBANK var kļūt par daļu no šī festivāla un piedalīties tā organizēšanā. Viena no BIGBANK vērtībām ir cienīt Latvijas kultūras tradīcijas, tāpēc atbalstām mūziķus, kuri devuši milzu ieguldījumi latviešu mūzikas attīstībai un Latvijas vārda nešanai pasaulē. Nešaubos, ka Dzintaru koncertzāle mirdzēs no tik spožām pērlēm – gan klātienē ar Maestro, Laimu Vaikuli un Olgu, gan sirdīs – kopā ar Mārtiņu Freimani.”

 

Festivāla BIGBANK Latvijas Pērles konferensjē būs Rihards Lepers.