INFORMĀCIJA PAR ATCELTAJIEM UN PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteiktie pulcēšanās noteikumi ir skāruši daudzu pasākumu norises kārtību, taču priecīgās atkaltikšanās kultūras dzīvē ir tik ļoti gaidītas ne tikai no skatītāju, bet arī mākslinieku puses.

Šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai pēc iespējas ātrāk izziņotu jaunos pasākumu norises datumus un citu saistīto informāciju! Tiklīdz informācija ir pieejama, to ir iespējams atrast tabulā zēmāk.

Ņemot vērā esošo situāciju, īpaši novērtējam Jūsu sapratni un pacietību šajā laikā, paldies!

JA PASĀKUMS IR ATCELTS

Ja pasākuma norise ir atcelta, tad nauda par iegādātajām biļetēm to nominālvērtībā tiek atgriezta pircējam. Naudas atgriešana notiek sekojoši:
  • ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda tiek atgriezta biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma likumā noteiktajos termiņos pēc pasākuma organizatora rīkojuma saņemšanas.
  • ja biļetes ir iegādātas Biļešu Paradīzes kasēs tad naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt likumā noteiktajos biļešu atgriešanas termiņos jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Vēršam Jūsu uzmanību tam, ka pasākuma organizētājam ir jānodrošina iespēja veikt pasākuma biļetes naudas atgriešanu pēc iespējas ātrāk, taču ne ilgāk kā sešu mēnešu laikā pēc valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu atcelšanas.

JA PASĀKUMS IR PĀRCELTS

Ja pasākuma norises laiks ir mainīts jeb pasākums ir/tiks pārcelts, aicinām apmeklēt Jūsu izvēlēto kultūrnotikumu jaunizziņotajā datumā, jo biļetes uz pārceltajiem pasākumiem ir derīgas. Mākslinieki ļoti novērtē šādu izvēli, jo neatteikties no ieplānotā pasākuma apmeklējuma ir labākais risinājums nozarei šajā situācijā.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad naudas atgriešana biļešu nominālvērtībā notiek sekojoši:
  • ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda tiek atgriezta pircēja bankas kontā likumā noteiktajos termiņos pēc klienta pieprasījuma saņemšanas uz e-pastu [email protected]. Pieprasījuma e-pastā ir jānorāda pirkuma rēķina numurs, kas atrodams uz e-biļetes.
  • ja biļetes ir iegādātas Biļešu Paradīzes kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt likumā noteiktajos biļešu atgriešanas termiņos jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Atgādinām, ka pasākuma organizatoriem ir jāizziņo pārceltā pasākuma jaunos datumus ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā pēc valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu atcelšanas. Savukārt pārceltajam pasākumam jānotiek ne vēlāk kā gada laikā pēc ierobežojumu atcelšanas.

Sīkāka informācijam saistībā ar Covid-19 noteiktajiem ierobežojumiem — Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums un Patērātāju tiesību aizsardzības centra aktualitātes.


INFORMĀCIJA PAR AKTUĀLAJIEM PASĀKUMU DATUMIEM