KAIJA

Antons Čehovs
Kaija
Režisors – Dmitrijs Petrenko


“Kaija” ir viena no izcilākajām Čehova lugām, kas autoram atnesa atzinību, 2023. gada ziemā savu versiju skatītājiem piedāvās režisors Dmitrijs Petrenko. 
Stāsta centrā ir divi jaunieši – Kostja un Ņina. Viņi vēl tikai meklē savu ceļu dzīvē, taču abi ir pārliecināti, ka laimīgus viņus padarīs tikai mākslas pasaule, kurai viņi grib būt piederīgi. Viņi tic, ka mākslinieks ir vienīgais cilvēks uz pasaules, kas var būt pa īstam saprasts un mīlēts. Tāpēc viņi ir gatavi riskēt, provocēt un maksāt par šādu dzīvi visaugstāko cenu. Bet vai viņi ir gatavi vilties un saprast, ka ambīcijas ne vienmēr ir tas, kas padara cilvēkus laimīgus? Un vai cilvēks vispār var zināt, kas patiesi viņam ir vajadzīgs, lai tāds būtu? Ko darīt, ja cīņa par savām vēlmēm izrādās vien bezjēdzīgs skrējiens, kura beigās ir tikai vilšanās un tukšums?
Lomās – Agnija Dreimane, Kārlis Ērglis, Inese Kučinska, Leons Leščinskis, Edgars Pujāts, Herberts Laukšteins, Karīna Tatarinova, Armands Kaušelis, Edgars Ozoliņš, Madara Kalna vai Kintija Stūre, Artūrs Irbe

 

 
No upcoming events