LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

Sakarā ar ārkārtas situāciju,  koncerti tiek pārcelti uz 2021.gadu.

2021.gada 17.janvāria izrāde plkst. 17:00 plānotā izrāde Slampes kultūras pilī  ir  pārcelta uz 19.septembri plkst.17.00.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jūsu izvēlētajās sēdvietās.

Paldies par sapratni!

23.aprīļa izrāde Madonas kultūras namā tiek pārcelta uz 16.jūliju plkst.19.00.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jūsu izvēlētajās sēdvietās (attiecīgajā rindā) Madonas estrādē.

1.maija izrāde Smiltenes kultūras centrā tiek pārcelta uz 10.novembri plkst.19.00.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jūsu izvēlētajās sēdvietās.

Paldies par sapratni!

 

 "Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Raimonda Paula radītās dziesmas līdz pat pirmajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte».   Izrāde skatītājiem atklās daudz jauna par mūsu Maestro jaunību,  viņa  muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība.

Izrādē atpazīsim  pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Valentīnu Butāni,  Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu … , kā arī pasaules dziedātājus Ellu Ficdžeraldi, Frenku Sinatru … Varēsim baudīt sen nedzirdētas, bet mīļas melodijas un pasaules hitus.

Izrāde ar mūzikla vērienu skatītājiem uzburs piecdesmito un sešdesmito gadu atmosfēru. Varēsim pasmaidīt par padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē izbaudot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un slāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi. Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.

Raimonda Paula dziesmas izrādē skanēs  pamīšus ar pasaules hitiem, kurus Maestro savulaik atskaņoja, krogos un restorānos. Tieši restorāni un krogi padomju laikos bija tās skatuves no kurām varēja atskaņot pasaules muzikālās pērles – Elingtona, Geršvina, Šīringa darbus, kurus šodien savos repertuāros iekļauj pasaules slavenākie orķestri un mūziķi.

Raimonda Paula tēlā iejutīsies Dailes teātra aktieris Gints Andžāns, pie klavierēm Raimonda Paula savdabīgo piesitienu atdarinās izcilais pianists Anatolijs Livča.  Izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kurā piedalīsies visi izrādes dalībnieki, vienlaikus, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par restorāna un koncerta viesiem!

Izrādes komanda saka lielu paldies skatītājiem, kuri  ar stāvovācijām un bravo saucieniem jau novērtēja notikušās izrādes! Jāpiemin, ka izrādes veidotāji piedāvāja skatītājiem arī plašu atzinību guvušo uzvedumu par “Čikāgas piecīšiem”, kā arī no 28 septembra ceļu pie skatītājiem uzsāks jauna muzikāla vīzija par slaveno Raimonda Paula izveidoto skatuves duetu “Nora un Viktors” ar Mariju Bērziņu un Andri Ērgli titullomās.

Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Emīls Kivlenieks,  Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcili mūziķi - Anatolijs Livča (klavieres) , Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti). 

Hoerogrāfs un mākslinieciskais vadītājs – Jānis Putniņš. Tērpu māksliniece - Ilze Kaša, Izrādes idejas un tekstu autore – Elizabete Trumpe, izrādes dizaina autore - Māra Ulme

Producente - Laila Ilze Purmaliete

 Video:   https://www.facebook.com/TV3zinas/videos/698543670671021/UzpfSTEwMDAwMDg5MTIyNjc4NjoyNzUwNzIxMzc0OTY3NTQz/?q=melodijas%20sirds&epa=SEARCH_BOX

https://www.facebook.com/watch/?v=156744935757924&external_log_id=4343fa2d883f03684577f16c5fd62fe4&q=le%C4%A3endas%20dzim%C5%A1ana%20radio

 

Share

Upcoming events
Friday ,
27th May, 19:00
  • 17€
  • 15€
  • 12.5€
  • 10€
Buy from 10€
Sunday ,
31st July, 17:00
  • 20€
  • 17.5€
  • 15€
  • 12.5€
  • 10€
Buy from 10€
LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

 Kandava, Kandava, Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

Sunday ,
31st July, 18:00
LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

 Kandava, Kandava, Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

  • 10€
Buy from 10€