Box offices

Latvijas Nacionālā bibliotēka Ziedoņa zāle - Rīga, Mūkusalas iela 3
FIND ON MAP    ALL EVENTS IN THIS VENUE

Organizer: LaVoCaLe Music Management, SIA
Reg. number: 40103646298
ALL EVENTS BY THIS ORGANIZER

Ticket Prices

  15 €  available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices

Silver. Latvian Voices

Buy

Vokālā grupa Latvian Voices aicina uz jaunu koncertprogrammu “Sudrabs”, šī gada 6. oktobrī plkst. 19.00 un 7. oktobrī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

PAPILDKONCERTS 7. oktobrī plkst. 15.00

Sudrabs kā briedums un sudrabs kā vienkāršība – tas raksturo šo koncertprogrammu.

“Sudrabs ir ļoti daudzpusīgs materiāls. Tam tiek piedēvēta spēja attīrīt, kā arī spēja uzglabāt enerģētisko informāciju. Varbūt tieši tādēļ sudrabs bieži tiek saistīts ar cilvēka emocionālo un garīgo briedumu? Katrā ziņā ir interesanti, ka mēs kā grupa vienprātīgi sajutām sudrabu kā simbolu savai šī brīža muzikālajai identitāti” stāsta grupas dalībnieces.

Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas Latvian Voices radītas oriģināldziesmas, kuru stāstos tiek izdziedātas dažādas sudraba nokrāsas. Neatņemama koncerta sastāvdaļa būs arī latviešu un citu tautu folkmūzikas melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos.

Koncertā “Sudrabs” klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs līdz šim pasaulē un Latvijā atzītas  populārās mūzikas melodijas, kā piemēram “Piekūns skrien debesīs” (Jauns Mēness),  “True Colors” (Phill Collins) kā arī  daudzas citas.

 “Piekūns skrien debesīs” (Jauns Mēness): https://youtu.be/TkFVhW92ZK4

"Kiss from a Rose" (Seal): https://youtu.be/6NZuYeGxGsE

 

Top Events