Skroderdienas Silmačos - 120 gadu jubilejas lieluzvedums Druvienā

Thursday
June 23, 2022 5:00 PM
Druvienas pag., Silmači

 Gulbenes nov., Druvienas pag., Silmači

View in map View in map

"Skroderdienas Silmačos" ir Latvijas teātra vēsturē nozīmīgākā luga, kuras autors Rūdolfs Blaumanis to sarakstīja 1901. gadā, bet tās pirmizrāde notika 1902. gada 30. janvārī. "Skroderdienas Silmačos" ir kļuvusi par vienu no Līgo svētku laika tradīcijām, bet tās uzvedums "Silmaču" sētā Druvienā - notikumu, par kuru runā vēl ilgi pēc tā norises. 2022. gada 23. jūnijā, svinot 120 gadu jubileju kopš lugas "Skroderdienas Silmačos" pirmizrādes, Latvijas teātru saime aicina visus līgotājus uz grandiozu lieluzvedumu "Skroderdienas Silmačos", kas notiks vēsturiskajās "Silmaču" mājās Druvienā. Izrādes sākums pl. 17.00, ieeja no pl. 15.00. 

Biļete ir jāiegādājas katram apmeklētājam. Skatītājiem līdz 5 gadu vecumam, kuri apmeklē izrādi pieaugušo pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu, jāiegādājas "klēpja biļete".

 

BRĪDINĀJUMS! Izrādes laikā aktieri smēķē papirosus un smeķē alu, tiek izmantota pirotehnika un piedalīsies dzīvnieki.

 

Pasākums noritēs saskaņā ar atviegloto drošības pasākumu protokolu (pasākuma apmeklētājiem pie ieejas jāuzrāda sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid -19 vai Covid-19 pārslimošanas faktu). Par sertifikāta derīgumu ir atbildīgs tā uzrādītājs, serifikātu sistēmas uzturētājs ir Nacionālais Veselības dienests, nevis pasākuma rīkotājs.  

 

Share

Ticket prices
29.99 €
  • available
19.99 €
  • available
14.99 €
  • available
5 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices