The 29th Liepāja International Stars Festival. GEORGIJS OSOKINS. FREDERIC CHOPIN PIANO MUSIC

Thursday
July 1, 2021 8:00 PM
View in map

LATVIEŠU VOKĀLĀ KAMERMŪZIKA

 

Ilze GRĒVELE-SKARAINE — soprāns

Rinalds KANDALINCEVS — baritons

Agnese EGLIŅA — klavieres

Programmā:

Emīls DĀRZIŅŠ, Lūcija GARŪTA, Jānis ĶEPĪTIS, Jānis MEDIŅŠ, Paula LĪCĪTE, Pēteris PLAKIDIS, Jāzeps VĪTOLS, Arvīds ŽILINSKIS

 

Latvijas vasaras smaržas, iemiesotas skaņās — liriskās un degsmīgās, klusinātās un brāzmainās.

 Būs Paulas Līcītes un Lūcijas Garūtas reti skanošas melodijas, būs Emīla Dārziņa un Jāņa Mediņa populārākās solodziesmas, Pēteris Plakidis prezentēsies ar mundrāku skatu uz latviešu tautasdziesmu, atcerēsimies dziesminieka Arvīda Žilinska kādreizējo slavas gājienu apkārt Latvijai, satiksim arī Jāni Ķepīti un Jāzepu Vītolu.

Kopā ar Lielās mūzikas balvas 2020 laureāti Agnesi Egliņu — solisti, kurus labi atceramies no “Suitu sāgas” inscenējuma: Ilze Grēvele-Skaraine un Rinalds Kandalincevs.

 

 

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds un Liepājas pilsēta.

-

Cita informācija:

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
  • 3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%

NB.  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

 

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos , iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai Biļešu Paradīzes kasēs un  koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, vai e-pastu [email protected]. Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Share

Ticket prices
25 €
  • available
20 €
  • available
15 €
  • available
12 €
  • available
10 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices