MĀRCIS AUZIŅŠ. Koncertprogramma / Lielā plūsma

Saturday
July 24, 2021 8:00 PM
Mazmežotnes muiža, pasākumu šķūnis

 Mazmežotne, Rundāles pag., Rundāles nov.

View in map
Ticket prices from 35€

Good to know

Organizer:
Sējas, ZS

Ģitārists Mārcis Auziņš koncertprogrammā "Lielā plūsma"

 

Pie klausītājiem ceļu uzsāk izcilā ģitārista Mārča Auziņa trešā koncertprogramma un mūzikas albums "Lielā plūsma".

"Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam , kuram dots nosaukums “Lielā Plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - Lielajā plūsmā. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī.
Albumā “Lielā plūsma” apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un jaunatklājot.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģiāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, Sting, Evis Presley un daudziem citiem."

 

Ierašanās no pl. 19:00.  Koncerta sākums pl.20:00. 

Koncerta bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodiņas.     

 

P.S. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā - neiebilstat, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video būs izmantots publicitātes nolūkiem, kā arī esiet informēti, ka pasākuma vietā būs ievēroti un pildīti pašreizējie MK noteikumi un ierobežojumi kultūras pasākuma - koncerta apmeklētājiem.

 

Share

Ticket prices
45 €
  • available
40 €
  • available
35 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices