Good to know
Organizer:
LATVIJAS NACIONĀLAIS TEĀTRIS VSIA
Language:
Latvian
The actors are smoking during the performance

Man 30 gadu

Thursday
August 19, 2021 7:00 PM
Nacionālais teātris Lielā zāle

 Rīga, Kronvalda bulvāris 2

View in map View in map
This events sales period has ended

 Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:

 - personalizēta ieejas biļete;
 
 - personu apliecinošs dokuments;
 
 - digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Uz Maestro melodiju fona izskanēs stāsts par tilta celtniekiem – par trīsdesmitgadniekiem, par viņu dzīves jēgas meklējumiem, par pirmo mīlestību, pirmo vilšanos. Stāsts par to, ka katrā dzīves posmā mēs nonākam krustcelēs, un jautājums, pa kuru ceļu aiziet, paliek mūsu pašu ziņā.
60. gadu kolorīts ienāks ne tikai mūzikā un tekstā, bet arī vidē, kuru veido mākslinieki M. Vilkārsis un Keita. Un arī tiltam šajā stāstā būs simboliska loma – jo tiltus, pa kuriem aiziet citam pie cita, mēs meklējam joprojām. Lomās būs D. Lūriņa, G. Grasbergs, Z. Dombrovska, E. Melbārdis, A. Cīrule, R. Celms u.c.

Izrādē skan dzīvā mūzika, pie klavierēm Raimonds Pauls!

Visi, kam šogad paliek 30 gadi, uzrādod personu apliecinošu dokumentu jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē, biļetei uz šo izrādi var saņemt 30% atlaidi!

Autori: Pēteris Pētersons, Raimonds Pauls

Režisore Ināra Slucka

Galvenajā lomā: Dita Lūriņa, lomās: Egils Melbārdis un Gundars Grasbergs, kā arī Zane Dombrovska, Agnese Cīrule, Raimonds Celms, Madara Bore, Ilva Centere, Ance Kukule, Laura Siliņa, Uldis Siliņš, Ainārs Ančevskis, Mārcis Maņjakovs, Uldis Anže, Romāns Bargais, Kārlis Reijers, Igors Šelegovskis vai Kristaps Ķeselis

 

Saskaņā ar MK noteikumiem Latvijas Nacionālais teātris rīko pasākumus tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušajām personām, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts. Šajos pasākumos iespējami:

*100% no zāles ietilpības;

*apmeklēšana bez sejas maskām; 

*bez citiem distancēšanās ierobežojumiem

 
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
 
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
 
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).
 

Share

Ticket prices
30 €
  • available
25 €
  • less than 10
17 €
  • less than 10
10 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices