Good to know
Organizer:
Froks, SIA
Free entrance for children:
Not provided

MILZKALNS pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Sunday
March 7, 2021 4:30 PM
MILZKALNS atpūtas komplekss

 Smārdes pag., Dižkalni

View in map View in map
Apliecinu, ka esmu informēts, ka “Milzkalns” slēpošanas bāzē un pie tās teritorijas ir noteikta 2 metru distancēšanās no citām mājsaimniecībām / Pērkot biļetes apmeklētājs pats ir atbildīgs par laika apstākļu piemērotības izvērtēšanu slēpošanas kalna apmeklējumam. Apņemos ievērot epidemoloģiskos drošības noteikumus un slimības simptomu gadījumā slēpošanas bāzi neapmeklēt. Apliecinu ka esmu iepazinies ar slēpošanas bāzes iekšējās kārtības noteikumiem (https://milzkalns.lv/noteikumi/).
Ticket prices from 15 €

Good to know

Organizer:
Froks, SIA
Free entrance for children:
Not provided

UZMANĪBU! No 8. februāra bērniem līdz 7 gadu vecumam ir jābūt aktīvai kalna apmeklējuma rezervācijai vai iegādātām pacēlāja biļetēm, saskaņā ar pacēlāja izmantošanas cenrādi bērniem līdz 12 gadu vecumam.

No 22. februāra pensionāriem atlaides pacēlāja biļetēm tiek piemērotas tikai darba dienās!

 

Milzkalns ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kūrortiem, kur satiekas stilīgākie aktīvās atpūtas atbalstītāji. Tas pilnīgi noteikti ir vismājīgākais un draudzīgākais atpūtas komplekss, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene.

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā izbaudīt ziemas priekus Milzkalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

Dažāda garuma un grūtības pakāpju trases līdz pat 320m garumā, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Jūsu ērtībām esam aprīkojuši kalnu ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju. Aktuālo informāciju par atvērtajām trasēm atradīsi www.milzkalns.lv.

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
15 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

Tickets purchase available only online