Good to know
Organizer:
Veckalns, SIA

REIŅA trase /GALVENĀ TRASE/

Friday
February 26, 2021 3:00 PM
REIŅA TRASE slēpošanas bāze

 Krimuldas nov., Kalnzaķi

View in map View in map
Apliecinu, ka esmu informēts, ka “Reiņa trase” slēpošanas bāzē un pie tās teritorijas ir noteikta 2 metru distancēšanās no citām mājsaimniecībām / Pērkot biļetes apmeklētājs pats ir atbildīgs par laika apstākļu piemērotības izvērtēšanu slēpošanas kalna apmeklējumam. Apņemos ievērot epidemoloģiskos drošības noteikumus un slimības simptomu gadījumā slēpošanas bāzi neapmeklēt. Apliecinu ka esmu iepazinies ar slēpošanas bāzes iekšējās kārtības noteikumiem (http://bit.ly/3cAEfng/).
Ticket prices from 12 €

Good to know

Organizer:
Veckalns, SIA

Galvenā trase, kuras garums ir 150 metri, piemērota gan pieredzējušākiem slēpotājiem, gan iesācējiem. Trases labā puse ir lēzenāka, taču kreisā stāvāka un nedaudz garāka. Trase labi pārskatāma no "Reiņa cafe".

Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

Uzmanību! Saistībā ar nepieciešamību regulēt apmeklētāju skaitu trasē, biļete ir nepieciešama arī bērniem no 0 līdz 12 gadu vecumā - 8,00 €.

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
12 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

Tickets purchase available only online