Good to know
Organizer:
Žagarkalns, SIA
Free entrance for children:
up to 7 year old persons

ŽAGARKALNA pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Thursday
February 25, 2021 5:00 PM
ŽAGARKALNS slēpošanas bāze

 Cēsis, Cīrulīšu iela 70

View in map View in map
Apliecinu, ka esmu informēts, ka “Žagarkalns” slēpošanas bāzē un pie tās teritorijas ir noteikta 2 metru distancēšanās no citām mājsaimniecībām / Pērkot biļetes apmeklētājs pats ir atbildīgs par laika apstākļu piemērotības izvērtēšanu slēpošanas kalna apmeklējumam. Apņemos ievērot epidemoloģiskos drošības noteikumus un slimības simptomu gadījumā slēpošanas bāzi neapmeklēt. Apliecinu ka esmu iepazinies ar slēpošanas bāzes iekšējās kārtības noteikumiem (https://zagarkalns.lv/noteikumi/).
Ticket prices from 13 €

Good to know

Organizer:
Žagarkalns, SIA
Free entrance for children:
up to 7 year old persons

“Žagarkalns” piedāvā 12 dažādas grūtības trases, kas savienotas savā starpā, pieejami gan gari un līgani nobraucieni, gan dinamiskākas trases ar stāvākiem posmiem un straujiem pagriezieniem. Kompleksā darbojas Latvijas lielākā profesionālā slēpošanas apmācības skola, tāpēc šī ir labākā vieta, kur mācīties slēpot un snovot, kā arī izbaudīt brīvdienas bērnu skoliņās.

Atpūtas kompleksā “Žagarkalns” ir visa nepieciešamā inventāra noma, kafejnīca un visi citi slēpošanas bāzei nepieciešamie servisi, lai apmeklētāji pilnvērtīgi izbaudītu atpūtu.

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā pasportot svaigā gaisā Žagarkalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam rezervācija nav nepieciešama. Bērniem no 8 līdz 12 gadiem (pie ieejas JAUZRĀDA apliecība) biļetes cena darba dienās 7,00 €, brīvdienās 10,00 €.

Iegādājoties biļetes apmeklētājiem obligāti jāiepazīstas ar “Žagarkalna” noteikumiem – www.zagarkalns.lv/noteikumi/

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
13 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

Tickets purchase available only online