Good to know
Organizer:
Riekstu kalns, SIA
Free entrance for children:
Not provided

RIEKSTUKALNS pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Wednesday
February 24, 2021 1:00 PM
RIEKSTUKALNS slēpošanas bāze

 Riekstukalns, Baldones lt.

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
Riekstu kalns, SIA
Free entrance for children:
Not provided

Vēršam uzmanību tam, ka saistībā ar nepieciešamību regulēt apmeklētāju skaitu trasē, biļete ir nepieciešama arī bērniem no 0 līdz 12 gadu vecumā - 6,00 €.

No 15. februāra darba dienu biļetes senioriem pieejamas ar atlaidi - biļetes cena 6 eiro. Brīvdienās - pilna cena. Senioriem, kas vecāki par 75 gadiem, darba dienās trase pieejama bez maksas, brīvdienās - pilna cena.

Riekstukalns ir lielākais slēpošanas kūrorts Baltijā un atrodas pavisam tuvu galvaspilsētai, apmēram 30 minūšu braucienā no Rīgas robežas, tāpēc ziemas priekus var baudīt ne tikai nedēļas nogalēs, bet arī darba dienas vakaros. Riekstukalna slēpošanas trases ir piemērotas gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem, gan mierīgāku nobraucienu cienītājiem un arī tiem, kuri tikai nesen sākuši apgūt šos ziemas sporta veidus. Aicinām Tevi iepazīties ar Riekstukalna trasēm un atrast savējo!

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā izbaudīt ziemas priekus Riekstukalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

 

Iegādājoties biļetes apmeklētājiem obligāti jāiepazīstas ar “Riekstukalna” noteikumiem –www.riekstukalns.lv/lv/noteikumi

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
16 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

Tickets purchase available only online