Good to know
Organizer:
Izdevniecība DIENAS BIZNESS, SIA
Language:
Latvian
Free entrance for children:
Not provided

Tiešsaistes konference LOĢISTIKA E-KOMERCIJĀ

Thursday
January 28, 2021 9:30 AM
live stream

 Latvija

Ticket prices from 121 €

Good to know

Organizer:
Izdevniecība DIENAS BIZNESS, SIA
Language:
Latvian
Free entrance for children:
Not provided

Izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” SIA “Omniva”, tirdzniecības centru internetā 220.lv un SIA “SSI SCHAEFER” organizē nozares profesionāļu radošo konferenci “Loģistika e-komercijā”.

Sākoties C19 pandēmijas krīzei, kura ir skārusi tieši visas nozares, vairumam tas nozīmējis pēkšņu attapšanos digitalizācijas laikmeta būtiskos pārbaudījumos. Situāciju loģistikas tirgū gan Eiropā, gan Latvijā pašlaik diktē jau e-komercija. Pasaulē kopumā e-komercijas dominance loģistikā sākās jau pirms četriem, pieciem gadiem, un katru gadu tās apjomi vidēji ir auguši par aptuveni 25%. Latvijā tieši tagad sākas e-komercijas darbības apjomu kāpums. Covid-19 pandēmijas periodā e-komercijas apjomi Latvijā ir pieauguši par 24%, salīdzinot ar 2019. gada pirmajiem mēnešiem.

Laikā, kad visā pasaulē pirkšana un pārdošana ar interneta vides starpniecību izvēršas aizvien plašāk, e-komercija ir ļoti laba iespēja Latvijas uzņēmējiem attīstīt gan importa, gan eksporta plūsmas. Turklāt tirdzniecība internetā veicina arī mazo ražotāju produkcijas pieejamību un nozares attīstību.  Arī vairums no “Latvijas Pasts” un “Omniva” jaunajiem klientiem Latvijā ir saistīti tieši ar e-komerciju, kas skaidri parāda tendenci.

Mērķis: Pulcēt loģistikas un e-komercijas nozares profesionāļus, ekspertus un nozares praktiķus lai rosinātu dalīties pieredzē un meklēt veiksmīgākos risinājumus šā brīža mainīgajos turbulences apstākļus.
Mērķauditorija: Uzņēmēji, nozares veidotāji, praktiķi un pārstāvji, kā arī visi jaunie e-komercijas virziena entuziasti.
Programma: http://konferences.db.lv/conferences/logistika-e-komercija/
Moderators: Ansis Bogustovs

Pieslēgšanās pasākumam no plkst. 9.20

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
121 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

Tickets purchase available only online