Good to know
Organizer:
Playoff, SIA

ĢIMENES SPĒLES. Neparasta izklaide spēļu laukumā

Monday
August 2, 2021 8:00 AM
Playoff Arena

 Rīga, Kauguru iela 6

View in map View in map

Ticket price starting from 10 €

Playoff Arena ir modernākā futbola un izklaides halle Baltijā, kas durvis vērusi 2020. gada oktobrī. Hallē ir izcili apstākļi futbola spēlēšanai 12 mēnešus gadā uz 7 laukumiem, ko ieskauj tīkls un borti, ļaujot bumbai nemitīgi būt spēlē. Halle visiem apmeklētājiem, kas īrē spēļu un/vai futbola laukumus, bez maksas nodrošina izklaides zonu ar vairāk nekā 100 dažādām spēlēm. 

Izklaides halle Playoff Arena Rīgā piedāvā laukumu ar 7 unikālām spēlēm:

  • žonglētājs;
  • biljards;
  • makšķernieks;
  • futbola šautriņas;
  • piramīdas;
  • boulings;
  • golfs!

Visiem spēļu laukuma apmeklētājiem bez maksas tiek nodrošināts vairāk nekā 100 citu spēļu, ieskaitot galda hokeju un futbolu, klask un xbox papildus izklaides zonā. Ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem – šī būs teicama atpūta ikvienam, kas labā kompānijā vēlas pavadīt laiku un izklaidēties drošos apstākļos. Atgādinām, lai atpūstos Baltijā tik unikālajā spēļu laukumā, Tev nebūs nepieciešamas īpašas prasmes – tikai laba kompānija un noskaņojums!

 

Iegādājoties biļeti, Jūs izvēlaties apmeklējuma datumu. Apmeklējuma laiks, 6.00-24.00 un citās stundās, kad Jums ir ērti, ir jārezervē atsevišķi, zvanot +371 22553331 vai rakstot uz [email protected]

 

Kur: Kauguru iela 6, Rīga

Cena: 10 eiro/1h

Biļete ir paredzēta 1 personai (taču to drīkst izmantot divas personas, ja viena no tām ir bērns vecumā līdz 12 gadiem ieskaitot - bērnam jāuzrāda dokuments).

Papildu informācija: nepieciešami maiņas apavi

 

Share

Ticket price starting from 10 €

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices