Good to know
Organizer:
DAILES TEĀTRIS VSIA
Language:
Entrance from:
Free entrance for children:
Not provided

PIEKRIŠANA

WILL BE POSTPONED

Sunday
January 31, 2021 6:00 PM
Dailes teātris Lielā zāle

 Rīga, Brīvības iela 75

View in map View in map
This events sales period has ended

Ticket sales suspended.

Nina Reine PIEKRIŠANA

Pirmizrāde – 2021. gada 21. janvārī

 

Runā, ka savu talantu mūsdienu britu dramaturģe Nina Reine mantojusi no sava onkuļa – izcilā krievu novelista Borisa Pasternaka, vai tēva – laikmetīgā britu dzejnieka Kriega Reina. Jaunākais Ninas Reines darbs "Piekrišana" ir spriedzes pilna un izklaidējoša mūsdienu traģikomēdija, kas vēsta par diviem pāriem – četriem ļoti veiksmīgiem un mazliet ciniskiem advokātiem, kā arī viņu morāli mazāk elastīgo, līdz ar to – mazāk veiksmīgo draugu prokuroru.

Minētā kompānija, kas līdz šim dzīvojusi MeToo kustības neskartā burbulī, atrodas sālsmaizes svinību karstumā, kad pie viņiem ierodas izvarošanas lietā cietusī, lai pieprasītu sev pienākošās tiesības uz taisnu tiesu. Minētais notikums aizsāk nežēlīgu spēli ar varu ne vien tiesas zālē, bet arī laulāto un draugu attiecībās, kuras rezultātā iesaistītie pārvērtē savu izpratni par piekrišanas jēdzienu, vardarbību un laulību.

 

Lomās: Mārtiņš Upenieks (Džeiks), Maija Doveika (Kitija), Dainis Grūbe (Edvards), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Reičela), Kaspars Dumburs (Tims), Anete Krasovska (Geila / Lora), Alise Danovska (Zāra)

 

Režisore – Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, gaismu mākslinieks - Oskars Pauliņš, video mākslinieks - -8, mūzikas konsultants - Rūdolfs Dankfelds

 

Share

Ticket sales suspended.

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices