KAIJA - 2

svētdiena
2020. gada 29. novembris, 17:00
Daugavpils Teātris Lielā zāle

 Daugavpils, Rīgas iela 22 A

View in map View in map
This events sales period has ended

Ticket sales suspended.

B. Akuņins, A. Čehovs
KAIJA-2
izmeklēšana 2 daļās

14+
Krievu valodā
2 stundas

Pirmizrāde 2020. gada 28. novembrī

Projekts „Kaija. Izmeklēšana” sastāv no divām daļām - divām dažādos vakaros skatāmām izrādēm. Pirmās izrādes pamatā ir Antona Čehova luga „Kaija”, savukārt otrās izrādes pamatā ir Borisa Akuņina luga, kura ir Antona Čehova lugas savdabīgs turpinājums.

Izrāde savu būtību atklāj nosaukumā: tā ir izmeklēšana, padziļināts Čehova „Kaijas” izpētes ceļojums, kurā skatītāji dosies kopā ar aktieriem, izmantojot Borisa Akuņina lugas „Kaija” piedāvātās iespējas kā atslēgu, lai labāk no psiholoģiskā viedokļa izprastu oriģināllugas varoņu rīcības motīvus. Tāpēc aicinām skatītājus noskatīties abas šīs daļas, sākumā pirmo, tad otro, lai no jauna skatu punkta iepazītu Čehova radītos tēlus.

II daļa

Izrāde „Kaija-2” sākas ar Čehova „Kaijas” pēdējo ainu: Trepļeva sarunu ar Ņinu un… šāvienu. Ar šo brīdi sākas Borisa Akuņina „Kaija” un savdabīga izmeklēšana, kuras mērķis ir atrast Konstantīna Trepļeva nāves vaininieku. Jo Borisa Akuņina lugā katram no „Kaijas” varoņiem ir gan motīvs, gan iespēja. Taču neviena situācija nav viennozīmīga. Skatītājam tiks piedāvāti seši interpretācijas varianti, kas sevī iekļaus ne tikai notikumu tālākas attīstības, bet arī pagātnes notikumu variācijas. Un noslēgumā katrs varēs izdarīt savus secinājumus.

Režisors: Oļegs Šapošņikovs
Kostīmu māksliniece, scenogrāfe: Inga Bermaka-Apiaha
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Video mākslinieks: Gatis Timofejevs

Lomās: Mihails Abramovs, Marģers Eglinskis, Vanda Gibovska, Viktors Jancevičs, Irina Kešiševa, Maija Korkliša, Aleksandrs Komarovs, Zanda Mankopa, Mihails Samodahovs, Oļegs Šapošņikovs, Maksims Terļeckis, Raimonds Paegle, Jevgeņijs Mihailovs, Artjoms Afanasjevs

!!! Uzrādot kasē izrādes „Kaija-1” biļetes, „Kaija-2” biļešu iegādei tiek piemērota 50% atlaide.

Projekts „Kaija. Izmeklēšana” top ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

Share

Ticket sales suspended.

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices