Kāpēc es naktīs neguļu

Saturday
October 24, 2020 7:00 PM
Dirty Deal teātris

 Rīga, Talsu iela 1

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

24.oktobrī 19.00 Dirty Deal Teatro aicina uz pirmo īsizrāžu vakaru “Kāpēc es naktīs neguļu”. Četru mēnešu laikā DDT iepazīstinās skatītājus ar 12 jauniem teātra režisoriem. Viņi uz problēmām pasaulē skatās drosmīgi, godīgi un atklāti. Teātra valoda ir viņu instruments, lai skatītāju uzrunātu, provocētu un liktu aizdomāties par tēmām, kas viņiem pašiem ir ārkārtīgi būtiskas un personiskas.
No oktobra līdz janvārim četros īsizrāžu vakaros ikvienam būs iespēja iepazīt jaunos režisorus - Henriju Arāju, Endīni Bērziņu, Ilzi Bloku, Robertu Dauburu, Elīzu Dombrovsku, Mārtiņu Gūtmani, Annu Klišāni, Klāvu Kristapu Košinu, Jurģi Lūsi, Sabīni Ozoliņu, Andri Zeļonku, Mārtiņu Zvirbuli, kuri šobrīd studē teātra režiju 4.kursā Latvijas Kultūras akadēmijā. Mākslinieku mentors ir Dirty Deal Teatro dramaturgs Jānis Balodis.
Katrs cikla “Kāpēc es naktīs neguļu” vakars sastāvēs no trim īsizrādēm vai performatīviem notikumiem, kas noslēgsies ar sarunu starp skatītāju un māksliniekiem, rosinot domāt un diskutēt par aktualizētajām problēmām, notikumiem un pieredzēm. Diskusiju vadīs blogeris un aktīvists Ņikita Trojanskis.
Uz pirmo īsizrāžu vakaru Dirty Deal Teatro 24.oktobrī 19.00 aicina Endīne Bērziņa , Roberts Dauburs un Mārtiņš Gūtmanis.
Cikls “Kāpēc es naktīs neguļu” tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.
 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
1 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices