KINO /AR MĪLESTĪBU, AZNAVŪRS | D.Rietumas Eiropas kino izlase

This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Ar mīlestību, Aznavūrs. 

Rež. Marks di Domeniko

 

Pēc ilgāka pārtraukuma piedāvājam dokumentālu filmu – trauslu, intīmu, pārsteidzošu Šarla Aznavūra (paš)portretu. Šarls Aznavūrs (1924-2018) ir viens no Francijas 20.gs. izcilākajiem mūziķiem, kura dziesmas un balss ir tikpat atpazīstama kā Edītes Piafas muzikālais devums. Viņus abus – Aznavūru un Piafu – var dēvēt par Francijas muzikālās kultūras ikonām. Šajā filmā viņi abi arī uz īsu mirkli satiekas,  Aznavūram Piafa bija milzu autoritāte. Tomēr filma ir stāsts par Šarlu Aznavūru, un to lielā mērā veido viņa paša filmētais materiāls, ko viņš ir filmējis ar  Piafas  dāvināto kinokameru  Paillard-Bolex. Pārsteidzoši,  Aznavūrs bija ne tikai izcils mūziķis, dziesmu autors, dziedātājs un  aktieris, bet arī kaismīgs kino amatieris. Viņš filmēja daudz ar savu kameru, lūdza filmēt sevi saviem tuvākajiem dažādos savas dzīves posmos, un tieši šis materiāls ir arī kļuvis par pamatu šai dokumentālajai filmai. Pārsteidz, gan materiāla autentiskums, gan ļoti personīgais aizkadra teksts, kas komentē uz ekrāna notiekošo. Aizkadrā gan nav dzirdama Aznavūra, bet gan populāra mūsdienu franču aktiera Romāna Djurī balss. Tomēr Djurī izdodas radīt sajūtu, ka mēs dzirdam pašu Aznavūru, viņa domas, sajūtas, meklējumus. Filmā teju fiziski jūtama  Aznavūra vēlme būt īpašam, kļūt slavenam, “izsisties” no imigranta statusa un iekarot ne tikai Franciju, bet arī pasauli. Aznavūrs ir armēnis, kurš pirmo reizi nonāca sava tēva dzimtenē tikai četrdesmit gadu vecumā. 

Talantīgi veidota dokumentālā filma, kas atklāj daudz jauna un personīga par Šarlu Aznavūru un viņa ceļu mākslā.  /D.Rietuma

Pirms seansa Ditas Rietumas ievadvārdi. Biļetes cenā ietilpst glāze vīna.

 

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī saistībā ar vīrusinfekcijas Covid-19 izplatību un rūpējoties par apmeklētāju  drošību, turpmāk, apmeklējot publiskus pasākumus Koncertzālē "Cēsis", pirms un pēc pasākuma obligāti ir jālieto mutes un deguna aizsargmaskas.  Maskas pēc apmeklētāju izvēles ir atļauts noņemt laikā, kamēr atrodaties savā personalizētajā sēdvietā skatītāju zālē.

Atgādinām, ka biļešu personalizācija ir obligāta! Iegādājoties biļetes kasēs, to veiks kasieris, savukārt, pērkot biļetes interneta veikalā, automātiski būs jāaizpilda lauki ar informāciju par sevi.

Aicinām apmeklētājus publiskajās zonās ievērot distancēšanos un nedrūzmēties. 

Rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību un novēlam patīkamu pasākuma apmeklējumu!

 

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
8 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices