LNSO UN INGA KALNA. MĀLERA CETURTĀ | PASĀKUMS PĀRCELTS no 05.12.2020.

Saturday
May 8, 2021 6:00 PM
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

View in map View in map

 

Inga KALNA, soprāns

Jānis SEMJONOVS, fagots

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents Andris POGA

 

Programmā:

Kristofers TEOFANIDIS Koncerts fagotam un kamerorķestrim

Gustavs MĀLERS Ceturtā simfonija

 

Lai arī šķietami vienkārša un tradicionāla, salīdzinot ar vēlākiem opusiem, Mālera Ceturtā ir jaunu atklājumu un muzikālu ideju pilna, un neizbēgama ir īpašā estētika, skaistums un smalkums, kas piemīt visiem Mālera darbiem. Šoreiz centrā ir jau iepriekš radīta dziesma, kas skan cauri simfonijas pirmajām trim daļām, līdz finālā pilnasinīgi iemirdzas eņģeliskā soprāna, šoreiz – Ingas Kalnas balsī. Bet daudziem nezināmā Teofanida mūziku iepazīsim ar Koncertu fagotam, kurā dzirdamas gan grieķu baznīcas melodijas, gan bulgāru un citu Balkānu zemju noskaņas. Solists būs Latvijā atzītākais šī instrumenta lietpratējs Jānis Semjonovs.

Pasākums  pārcelts no 05.12.2020. Iegādātās biļetes uz jauno pasākuma datumu ir derīgas un nav nepieciešama to maiņa. Ja uz koncertu ir iegādātas biļetes, bet jaunajā pasākuma datumā pasākumu nav iespējams vai nevēlaties apmeklēt - biļetes iespējams atgriezt līdz 2021.gada 19.aprīlim. Ja biļetes iegādātas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā - tās iespējams atgriezt jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā. Ja biļetes iegādātas internetā, biļetes iespējams atgriezt rakstot uz [email protected]

 

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

* Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī saistībā ar vīrusinfekcijas Covid-19 izplatību un rūpējoties par apmeklētāju un mākslinieku drošību, turpmāk, apmeklējot publiskus pasākumus Koncertzālē "Cēsis", obligāti ir jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Gadījumā, ja Jums būs aizmirsies tās paņemt līdz, vienreiz lietojamās medicīniskās maskas būs iespēja iegādāties koncertzāles kasē.

Atgādinām, ka biļešu personalizācija ir obligāta! Iegādājoties biļetes kasēs, to veiks kasieris, savukārt, pērkot biļetes interneta veikalā, automātiski būs jāaizpilda lauki ar informāciju par sevi.

Aicinām apmeklētājus publiskajās zonās ievērot distancēšanos un nedrūzmēties. 

Nododot virsdrēbes garderobē, informēsim par kārtību kādā tās būs saņemams atpakaļ pēc pasākuma, lai neveidotos rindas un drūzmēšanās.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību un novēlam patīkamu pasākuma apmeklējumu!

**Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. 

***Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

 

Share

View
Event has started
Ticket prices
25 €
  • available
20 €
  • available
18 €
  • available
15 €
  • less than 10
12 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices