Good to know
Organizer:
Under mgmt, SIA
Language:
Free entrance for children:
Not provided

MULTIZAURI / Multimediāla bērnu izrāde

Saturday
October 24, 2020 12:00 PM
Valmieras Kultūras centrs

 Valmiera, Rīgas iela 10

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
Under mgmt, SIA
Language:
Free entrance for children:
Not provided

Pasākums pārcelts no 5.aprīļa uz 24.oktobri. Visas biļetes ir derīgas. Sakarā ar COVID-19 ierobežojumiem ir mainītas sēdvietas.

MULTIZAURI – Apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā! http://www.multizauri.lv/

24.oktobrī Valmieras kultūras centrā norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos aktieri Madara Melne Tomsone un Madars Zvagulis
 
Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirta interaktīvā ierīce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.
 
Pasākuma sākums: Valmieras kultūras centrā, plkst. 12:00

Bērniem līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

 http://www.multizauri.lv/

 

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
20 €
  • available
15 €
  • available
10 €
  • unavailable
7 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices