Grupas BIG AL & THE JOKERS 2021

Sunday
November 14, 2021 6:00 PM
View in map View in map
Ticket prices from 10€

Good to know

Organizer:
Brig SIA

Jubilārs Uldis Ziediņš un grupa “Big Al & The Jokers” Siguldā

Kā jau mēs visi zinām, sakarā ar Covid 19 šis gads visiem ir bijis neparasts. Pandēmija sevišķi ir skārusi mākslas sfēru, un koncerti ir kļuvuši par patīkamiem un īpaši gaidītiem izņēmumiem cilvēku noslēgtajā dzīvē.
Grupas “Big Al & The Joker” koncertdarbība nav bijusi izņēmums, un pēdējā pusgada laikā tā tika samazināta līdz dažām publiskām uzstāšanās reizēm ar ierobežotiem nosacījumiem.
Neskatoties uz šī brīža ārkārtējo situāciju, rokenrola grupas mūziķi tomēr cenšas saglabāt optimistisku noskaņojumu.
Turpinot savas labākās tradīcijas, grupa "Big Al & The Jokers" bija plānojusi koncertu par godu trombonista Ulda Ziediņa jubilejai. Tā kā Uldis ir dzimis Siguldā, tad tika nolemts koncertu rīkot tieši tur, skaistajā Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”.
Mūziķus nemulsināja iespēja sarīkot koncertu samazinātai auditorijai, gluži pretēji, sagatavošanās noritēja vēl atbildīgāk, kas pastiprināja vēlmi pārsteigt publiku ar atjaunotu repertuāru un sniegt klausītājiem divkārt pozitīvu noskaņojumu.
Neskatoties uz sarežģīto situāciju valsts robežšķērsošanas jautājumos, koncertā bija plānota arī grupas neaizstājamā solista lietuviešu dziedātāja Aļģirdas Šuminskas dalība.
Tomēr sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli ar mērķi ierobežot “Covid-19” izplatību grupa “Big Al & The Jokers” informē, ka 2020.gada 14.novembrī pl. 18:00 Siguldā plānotais koncerts tiek pārcelts uz 2021.gada 17.aprīli pl. 18:00.
 
Gaidīsim Jūs pozitīvā noskaņojumā uz grupas “Big Al & The Jokers” koncertu brīnišķīgi pavasarīgajā Siguldā 2021. gada 17. aprīlī здю 18:00!

 

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/84985

 

Organizators: SIA “BRIG”
 www.jokers.lv    

 

 

 

Share

Ticket prices
20 €
  • less than 10
15 €
  • unavailable
12 €
  • less than 10
10 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices