Good to know
Organizer:
Brig SIA

Grupas BIG AL & THE JOKERS 2020

Saturday
November 14, 2020 6:00 PM
View in map View in map
Ticket prices from 10 €

Good to know

Organizer:
Brig SIA

Jubilārs Uldis Ziediņš un grupa “Big Al & The Jokers” Siguldā

Kā mēs visi zinām, sakarā ar Covid 19, šis gads visiem ir bijis neparasts. Pandēmija īpaši ir skārusi mākslas sfēru, un koncerti ir kļuvuši par patīkamiem un īpaši gaidītiem izņēmumiem cilvēku noslēgtajā dzīvē.
Grupas “Big Al & The Joker” koncertdarbība nav bijusi izņēmums, un pēdējā pusgada laikā tā tika samazināta līdz dažām publiskām uzstāšanās reizēm un ar ierobežotiem nosacījumiem.

Neskatoties uz to, pašreizējā situācija nav mazinājusi vienas no populārākajām rokenrola grupām mūziķu tradicionālo optimistisko noskaņojumu. Kolektīvs turpina periodiski uzstāties un tādējādi cenšas padarīt savu un klausītāju dzīvi daudzveidīgāku un optimistiskāku.

Un tā, turpinot savas labākās tradīcijas, grupa "Big AL & The Jokers" rīko solo koncertu par godu sava trombonista Ulda Ziediņa jubilejai. Simboliski, ka koncertu tika nolemts rīkot Ulda dzimtās pilsētas Siguldas koncertzālē “Baltais Flīģelis”.

Mūziķus nemulsina iespēja sarīkot koncertu samazinātai auditorijai Covid 19 dēļ. Gluži pretēji, sagatavošanās ieguva vēl atbildīgāku raksturu un vēlmi pārsteigt publiku ar atjaunotu repertuāru un dubultu pozitīvu noskaņojumu.

Neskatoties uz sarežģīto situāciju ar valsts robežu šķērsošanu, koncertā noteikti piedalīsies grupas neaizstājamais solists, lietuviešu dziedātājs Aļģirdas Šuminskas.
Un, visticamāk, arī neiztiksim bez pārsteigumiem.

Gaidīsim Jūs optimistiskā noskaņojumā uz grupas “Big Al & The Jokers” koncertu brīnišķīgi rudenīgajā Siguldā 2020. gada 14. novembrī plkst. 18.00.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: www.bilesuparadize.lv  

organizators: SIA “BRIG”
www.jokers.lv

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
20 €
  • available
15 €
  • unavailable
12 €
  • available
10 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices