GINTERA GROISBEKA SOLOKONCERTS

Monday
November 30, 2020 7:00 PM
Opera main hall

 Rīga, Aspazijas bulvāris 3

View in map View in map

30. novembrī pirmo reizi Latvijā solokoncertu sniegs viens no šobrīd izcilākajiem basiem pasaulē Ginters Groisbeks (Günther Groissböck). Koncerts ar pianistes Aleksandras Golubickas (Alexandra Goloubitskaia) klavieru pavadījumu notiks Lielajā zālē ar nolaistu dzelzs priekškaru, nodrošinot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai. 

Austriešu bass Ginters Groisbeks ir regulārs viesis pasaules vadošajos opernamos Ņujorkā, Milānā, Minhenē, Vīnē, Parīzē, Berlīnē u.c., ar panākumiem uzstājies Zalcburgas un Baireitas festivālos. Viņa operas repertuārā ietilpst Barons Okss fon Lerhenavs, Boriss Godunovs, Fazolts, Hundings, landgrāfs Hermanis, Feits Pogners, Karalis Marks, Gurnemancs, karalis Heinrihs, Dalands, Kaspars, Ūdens gars, Zarastro, Kecals, Roko, Votāns un Ceļotājs, Banko, Filips II un Zakarija. Groisbeks arī aktīvi koncertē, uzstājoties pasaules vadošajās koncertzālēs. Varam būt lepni, pirmo reizi sagaidot Ginteru Groisbeku arī Latvijā.

Pianiste Aleksandra Golubicka klavierspēli apguvusi Maskavā un Grācā. Viņa ir pieprasīta soliste, koncertmeistare un kamermūziķe. Laikā no 2009.-2015. gadam strādājusi Dortmundes un Hannoveres operās, uzstājusies Vīnes Valsts operā, Theater an der Wien, Zalcburgas un Baireitas festivālos, Berlīnes Gastspiele un Komiskajā operā, kā arī viesizrādēs. Kopš 2017. gada viņa ir profesore Vīnes pilsētas Mūzikas un mākslas privātajā universitātē. Golubickas sadarbību ar Ginteru Groisbeku atzinīgi novērtējuši mediji un publika.

Lūdzam ņemt vērā, ka vietas balkonu sānos un tālākajās rindās ir ar ierobežotu redzamību!

Fotogrāfs Dominiks Stiksenbergers (Dominik Stixenberger

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
55 €
  • less than 10
45 €
  • available
35 €
  • available
25 €
  • available
20 €
  • available
15 €
  • available
12 €
  • available
9 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices