Good to know
Organizer:
TSP Music, SIA
Free entrance for children:
Not provided

THE SOUND POETS akustiskais koncerts KLUSĀK

Sunday
October 25, 2020 7:00 PM
Kultūras centrs SIGULDAS DEVONS

 Sigulda, Pils iela 10

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
TSP Music, SIA
Free entrance for children:
Not provided

Ņemot vērā to, ka pasākuma norises laiks ir mainīts, visiem, kas bija iegādājušies biļetes uz 4.04.2020., ir jāveic biļešu pārreģistrēšana, kas tiks uzsākta 6. oktobrī. Biļešu kasēs iegādāto biļešu pārreģistrācija un personalizēšana jāveic klātienē jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē. Internetā iegādāto biļešu īpašniekus aicinām sekot līdzi informācija grupas The Sound Poets sociālajos tīklos un savā e-pastā, kur tiks publicēta un nosūtīta informācija par biļešu pārreģistrācijas kārtību.

The Sound Poets, pirms gada nospēlējuši koncertu Arēnā Rīga, pavadījuši kārtīgu festivālu vasaru, paziņo par klusākiem pavasara plāniem - apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai. 

“Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru - mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka, šķitis, koncerts veltīts tieši viņam - mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu,” stāsta mūziķi. 

Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks - skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.”

 

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
22 €
  • available
20 €
  • available
18 €
  • available
15 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices