ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas koncerts ES IEMĪLĒJOS

Friday
January 8, 2021 6:00 PM
Krustpils kultūras nams

 Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212

View in map View in map
Ticket prices from 13 €

Good to know

ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas KONCERTS “ES IEMĪLĒJOS” !
Piedāvājam jums krāšņu programmu kura ir veltīta ANNAS DRIBAS debijas albūma izdošanai! Šovs ir veidots ar dzīvās mūzikas pavadošo sastāvu – “IMPERIAL BAND”, profesionāliem dejotājiem, dekorācijām, gaismām un krāšņiem tērpiem!
Galvenajās lomās: Apburošā dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore Anna Dribas(vokāls), koncerta viesmākslinieks: Latviešu dziedātājs un policists – NIKOLAJS PUZIKOVS Riču ģimenes talants – AGRIS RIČS (akustiskā ģitāra, vokāls)
Pavadošais sastāvs: Andrejs Šmeļovs (bungas), Vladimirs Tuzoff (klavieres, akordeons), Artūrs Kutepovs (elektroģitāra, akustiskā ģitāra)
Pasaules bellydance laureāte un deju studijas “Just dance” vadītāja un horeogrāfe - Julianna Maske-Rožkova un talantīgā dejotāja, horeogrāfe, Miss universe Tunisijā uzvārētāja - Alina Safronova.
Skanēs zelta dziesmas, kuras savu atsaucību jau ieņēma Latvijas Radio un Latvijas Sirdsdziesmas klausītāju sirdīs: ”Es iemīlējos”, “Mīļā mamma”, “Paldies tev draugs”, “Sapņu zeme”, kā arī jaunās kompozīcijas, kuras tika veidotas kopā ar armeņu, meksikāņu un lietuviešu autoriem. Koncerta repertuārā skanēs dziesmas latviešu, krievu un spāņu valodā.
Koncerta organizatori pateicās dizaineriem un šuvējiem par izveidotiem krāšņiem skatuves tērpiem! Šīs šovs neatsās Jūs vienaldzīgus. Līdz tikšanos!

 

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
16 €
  • available
15 €
  • available
13 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices