Izrāde pie galdiņiem – komēdija SIRĒNA UN VIKTORIJA

Sunday
October 18, 2020 5:00 PM
Auces novada Kultūras centrs

 Auce, Ausmas iela 3

View in map View in map

Izrāde pie galdiņiem “Sirēna un Viktorija”
18.oktobris plkst. 17.00
Auces novada Kultūras centrs

Aleksandra Gaļina lugā “Sirēna un Viktorija” divas sievietes ir kā pretpoli, kas nemanot ļaujas piedzīvojumiem ar noslēpumainu vīrieti. Viena ir vientuļa skolotāja ar angļu gramatiku somā, bet otra ar skotu viskiju uz galda izbijusi biznesmene. Abas dāmas pietiekoši atšķirīgas, bet tajā pašā laikā līdzīgi vientuļas, kuru dzīvi sagriež kājām gaisā vīrietis. Noslēpumainais svešinieks sola piepildīt dāmām visslēptākās vēlēšanās. Rodas jautājums, vai daudzsološais vīrietis ir tas, par ko uzdodas?

“Esam priecīgi, ka no skapja varam izvilkt režisora Feliksa Deiča senu iestudējumu, kurš ir piesātināts ar pozitīvu attiecību, cilvēcības un komēdijai raksturīgu pārpratumu garu. Gribas notvert labās un pozitīvās sajūtas aiz astes, nelaist tās vaļā. Mēs gribam parādīt cilvēkiem pozitīvi cilvēcīgu izrādi, jo zinām, ka arī Felikss Deičs tā gribētu. Viņš no mākoņa maliņas savus aktierus vēro. No režisora atvadījāmies augustā, bet izrādes dzīvo savu dzīvi tālāk, kamēr ir skatītāji un kamēr aktieri var nospēlēt,” tā par iestudējumu saka aktieris Jakovs Rafalsons.

Deviņdesmito gadu baigās režisors Felikss Deičs Aleksandra Gaļina lugu “Sirēna un Viktorija” iestudēja Rīgas Krievu teātrī. Šobrīd iestudējums ir atdzīvojies aktieru Aīdas Ozoliņas, Jakova Rafalsona un Guntas Virkavas rokrakstā, izrādes komponists Valdis Zilveris.

Izrāde 2 daļās. Izrādes garums 1.40 h.
Darbosies bufetīte.
Ieeja: 5 EUR. Vietu skaits ierobežots. Biļešu iepriekšpārdošana, galdiņu rezervēšana Auces novada Kultūras centrā (tel. 26168132) un www.bilesuparadize.lv.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
5 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices