Vjačeslavs Mitrohins ar jaunu programmu un CD prezentāciju CEĻŠ UZ MĀJĀM

Saturday
September 25, 2021 7:00 PM
Koncertzāle "Valmiera"

 Valmiera, Leona Paegles iela 10

View in map
Ticket prices from 10€

Good to know

Vjačeslavs Mitrohins ar koncertprogrammu un CD prezentāciju “Ceļš uz mājām” iepriecinās mūzikas cienītājus ar jaunu un modernu mūziku par mūsdienīgam tēmām un, protams, neatkārtojamā ģitārspēlēs maniere – tas viss būs dzirdams koncertā koncertzālē "VALMIERA" 08.05.2021.

"Jaunajā albumā apkopoto dziesmu tēma ir saistīta ar ceļu, ceļojumiem un kustību uz priekšu, tāpēc arī tāds nosaukums "Ceļš uz mājām" , kas ietver sevī dziļu domu par cilvēka dabisko gribu atgriezties tur, kur ir viņa saknes, uz savām mājām" , skaidro mākslinieks. 

Dažas dziesmas ir aranžētas pavisam neierasti no V.Mitrohina liriska stilā, kā, piemēram,dziesma “Laimes meklētajs”, kura klajā nāca pagājušā gada rudenī un skan jau daudzas Latvijas radiostācijas. Pat liriskas dziesmas V. Mitrohina izpildījumā iepriecinas ar jaudīgu ģitārskaņu, dažādu ģitārefektu izmantošanu un emocionālo dziedājumu. V.Mitrohins ir vienīgais mūziķis Latvijā, kurš perfekti izmatno savā koncertā neskaitamus ģitārefektus un modernās tehnoloģijas ģitārskanējumam, tieši tāpēc viņa koncertu trio skan kā vesels orķestris.

Virtuozais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins ir ne tikai izcils izpildītājs, bet arī komponists. Sava mūža garumā viņš sacerēja ap simts kompozīcijām un uzrakstījis aranžējumus vairāk nekā 1000 dziesmām. Par spīti tam, ka Vjačeslavs izskatās pēc īsta rokera ar daudziem tetovējumiem, iekšēji viņš ir ļoti sirsnīgs cilvēks, kurš ļoti augsti vērtē mūzikas kvalitāti, pie tam nav svarīgi kāda žanra mūziku. Šīs albums patīkami pārsteigs mūzikas cienītājus, kuri ir pazīstami ar Vjačeslava Mitrohina profesionālo darbību. 

 

Share

Ticket prices
15 €
  • available
13 €
  • available
10 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices