TEĀTRIS IR VISUR KULDĪGĀ 2020 / Dzīves DārgAkmentiņi, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrāde

Friday
September 25, 2020 7:00 PM
Kuldīgas Jauniešu māja

 Kuldīga, Jelgavas iela 26

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Kad tev ir septiņi gadi, viegli pamanīt, ka dzīve ir brīnišķīga un pasaule ir brīnumu pilna. Daudz grūtāk par to pārliecināt pieaugušos... pašam sevi tai skaitā, kad tev vairs nav septiņi.

... Labi, kam parasti tic pieaugušie? Pareizi - tam, ko var ieraudzīt un aptaustīt. Piemēram, dokumentam. Vai sarakstam. Tātad stādam sarakstu! Precīzāk – sarakstu visam brīnišķīgajam, kas ir uz pasaules. Visam, kā dēļ ir vērts dzīvot.

Mūsdienu britu rakstnieka un režisora Dunkana Makmilana (kas par savu dramaturga meistarību saņēmis nevienu vien godalgu) luga uzrakstīta 2014. gadā un līdz šim ne reizes nav bijusi pārtulkota krievu valodā. Šajā smieklīgajā un smeldzīgajā darbā delikāti, bet pārliecinoši tiek skarti tie jautājumi, par kuriem no skatuves (arī ārpus tās) tiek runāts reti. Bez tam autors ir pārliecināts: teātra augstākais uzdevums ir iejaukties dzīvē un runāt par to galēji patiesi un tieši. Un luga "Dzīves DārgAkmentiņi" (Every Brilliant Thing) ir viņa paņēmiens iejaukties un pateikt katram, kam nepieciešams to dzirdēt, tieši te un tagad: "Tu neesi viens; tu neesi jocīgs; tu tiksi galā..."

Radošā komanda: režisore Rēzija Kalniņa, scenogrāfes Rēzija Kalniņa un Kristīne Kutepova, kostīmu māksliniece Valentīna Začiņajeva, gaismu mākslinieks Maksims Ustimovs, tulkotāja Lina Ovčiņņikova, māksliniece, gleznotāja Kristīne Kutepova. Izrādē piedalās: Anatolijs Fečins un Kristīne Kutepova.

Izrādes ilgums 1h20 min.

 

Cienījamie festivāla apmeklētāji!

Nākot uz pasākumu, pie ieejas biļešu kontrolieri Jums palūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un aizpildīt nelielu anketu, kurā jānorāda Jūsu vārds, uzvārds, kontakttālrunis, sēdvieta. Anketas veidlapu Jūs saņemsiet pie ieejas.

Balstoties uz 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 8.3 punktu, lai ierobežotu Covid-19 izplatības risku, pasākumu rīkotājiem personu datu vākšana ir obligāta.

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
15 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices