Good to know
Organizer:
DAUGAVPILS TEĀTRIS VSIA
Duration:
Entrance from:
Free entrance for children:
Not provided
Intended for:

DAKTERA ČEHOVA LABORATORIJA

Saturday
October 3, 2020 3:00 PM
Daugavpils Teātris Lielās zāles skatuve

 Daugavpils, Rīgas iela 22 A

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
DAUGAVPILS TEĀTRIS VSIA
Duration:
Entrance from:
Free entrance for children:
Not provided
Intended for:

Aicinām teātra apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Daugavpils teātri, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Antona Čehova stāsti
DAKTERA ČEHOVA LABORATORIJA
Skatītāju konsīlijs

Režisori: Oļegs Šapošņikovs, Alla Korovkina (Krievija)
Scenogrāfe, kostīmu māksliniece: Inga Bermaka Apiaha
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs

Lomās: Līga Ivanova, Maija Korkliša, Jeļena Ņetjosina,Vadims Bogdanovs, Mihails Abramovs, Nikolajs Gedzjuns, Miroslavs Blakunovs, Māris Boka, Marks Šelutko, Zanda Mankopa, Inese Ivulāne - Mežale

Antons Čehovs - talantīgs satīriķis, ārsts pēc profesijas un aicinājuma, savos darbos ar meistarību attēloja Krievijas dzīvi 1880. gados, bet īstenībā - spēja diagnosticēt laika plūsmai nepakļautās vienības – cilvēka dabas raksturīgākās iezīmes.
„Daktera Čehova laboratorija” – nebijis eksperiments uz Daugavpils teātra skatuves, kurā, lai varētu pilnībā ļauties laikmetīgās mākslas pieredzei, skatītājiem šoreiz būs liegta iespēja ērti iekārtoties savos krēslos ar standartizēti priekšā novietoto skatuvi. Antona Čehova īsie stāsti „Ienaidnieki”, „Ļaunprātis”, „Laulātā draudzene”, „Aņuta” un daudzi citi tiks piedāvāti skatītāju konsīlijam dramatisko miniatūru veidā. Turklāt spēles laukums atradīsies skatītājiem apkārt, bet pašu skatītāju vietas būs kustīgi krēsli, tādējādi dodot iespēju paskatīties uz notiekošo 360 grādu amplitūdā.
Šajos stāstos nav varoņu. Vienkārši cilvēki, bez iedalījuma pozitīvos un negatīvos tēlos. Un īsas epizodes no viņu dzīves - ar skalpeli uzšķērsta cilvēka ikdiena un psihe. 

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
12.5 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices