Good to know
Organizer:
Art Forte SIA
Duration:
Free entrance for children:
Not provided
Intended for:

ZELTA MASKA 2020/2021 / CACIKI IET UZ SKOLU, Izrāde bērniem Teātris “Subbota”, SanktpēterburgA

Saturday
October 16, 2021 4:00 PM
Dailes teātris Mazā zāle

 Rīga, Brīvības iela 75

View in map View in map
Ticket prices from 20 €

Good to know

Organizer:
Art Forte SIA
Duration:
Free entrance for children:
Not provided
Intended for:

Teātris «Subbota», Sanktpēterburga

CACIKI IET UZ SKOLU

Pēc Monijas Nilsones-Brenstrēmas stāsta motīviem

Tulkojis Aleksandrs Turevskis 

Režisore: Jūlija Kalandarišvili

Inscenējums: Alise Protasa

Aktieri: Staņislavs Djomins-Levijmans, Sofija Andrejeva 

Izrāde iekļauta 2019. gada Teātra balvas «Zelta Maska» long-list izlasē un 2019. gada festivāla «Zelta Maska» programmā «Maska Plus» 

Teātris «Subbota» jau kopš dzimšanas brīža tālajā 1969. gadā izpelnījies dedzīgu Sanktpēterburgas studentu un mākslinieciskās inteliģences interesi.  Eksperimentālais klubs, ko nodibināja Jurijs Smirnovs-Nesvickis, apvienoja jauniešus un iesaistīja teātra metrus – studijas jaunībai līdzi dzīvoja Kama Ginks, Aleksandrs Volodins, Jurijs Tolubejevs, Andrejs Mironovs, Pāvels Kadočņikovs, Mihails Švidkojs, radošās gaitas šeit sāka režisors Semjons Spivaks, komponists Grigorijs Gladkovs, aktieris Konstantīns Habenskis… Kļuvis par profesionālu repertuāra teātri, «Subbota» nav zaudējis savu personīgo balsi un īpašo gaisotni, kurā sadzīvo brīvas, uzticības pilnas attiecības ar skatītāju zāli un neslēpta teatralitāte. Kamerzālē Zveņigorodskas ielā pēdējā brīdī biļetes nenopirksi, un uz «Caciki» jo īpaši – šobrīd tā ir viena no populārākajām izrādēm visai ģimenei. 

…Nāksies aizmirst vieglās bērnu dienas. Septiņgadīgajiem sākas jauna dzīve: pirmā klase, pirmā skolotāja, pirmais labākais draugs, pirmais galvenais ienaidnieks, pirmā mīlestība… Pirmo grāmatiņu no sērijas par zēnu Caciki, kuru ekscentriskā Māmuļa nosaukusi sava mīļākā grieķu ēdiena vārdā, «Subbota» skatuves versijā izspēlē spožs jauno aktieru duets, kas veikli žonglē ar replikām un tēliem. Šīs jautrās un aizkustinošās izrādes varoņi grauj stereotipus par  «pieaugušu» un «bērnišķīgu» uzvedību un māca atrast izejas pat vissarežģītākajās situācijās – piemēram, kad apceļ nejauki skolasbiedri.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
25 €
  • unavailable
20 €
  • available
15 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices