Good to know
Organizer:
Reku, SIA

BALTĀ LAIKA STĀSTI

Saturday
December 18, 2021 7:00 PM
Hika zāle, Promenade Hotel

 Liepāja, Vecā Ostmala 40

Ticket prices from 50€

Good to know

Organizer:
Reku, SIA
Baltā laika stāsti – sajūtu mozaīka kopā ar Kurland Quintet un Gundaru Silakaktiņu.
 
18.decembrī pulksten 19 Promenade Hotel Hika zālē varēs baudīt “Kurland Quintet” jaunāko koncertprogrammu “Baltā laika stāsti”, kurā pirmatskaņojumu piedzīvos komponista Jāņa Strazda skaņdarbs “Baltā laika stāsti”, kas komponēts tieši Kurland Quintet mūziķiem.
 
“Jaundarbs “Baltā laika stāsti” būs kā ziemas – Baltā laika - sajūtu mozaīka Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Skaņdarbs klausītājiem uzburs sniegotas ziemas sajūtas, apcerīgas Adventes laika noskaņas, gan arī groteskas un satīras epizodes, demonstrējot koka pūšaminstrumentu kvinteta bezgalīgi plašās mākslinieciskās izteiksmes iespējas.,” stāsta komponists Jānis Strazds.
 
Jaunā un muzikāli daudzveidīgā koncertprogramma būs dzirdami dažādu noskaņu skaņdarbi. Būs gan Mocarts, gan Čaikovskis, Ibērs un Šostakovičs, gan Morricone un Pjacolla.
 
Pūšaminstrumentu kvintets "Kurland Quintet" ir 2010.gada sākumā izveidojies ansamblis, kurā kopīgi muzicē pieci Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi. Kvinteta skanējuma burvība slēpjas tembru un krāsu bagātībā, ko sniedz instrumentu atšķirīgie skanējumi un dažādās saskaņas. Šie iemesli, kā arī vienkārša vēlme izbaudīt kamermuzicēšanas prieku ir Kurland Quintet darbības pamatā. Pēkšņas idejas un kaislīgas diskusijas par interpretāciju ir mēģinājumu procesa ikdiena, un tas mūziķus ļoti saista, jo labs ansamblis rodas ne tikai spēlējot.
 
Uz skatuves kāps pieci mūziķi – Kārlis Catlaks / klarnete, Reinis Lapa / flauta, Mārtiņš Zālīte / oboja, Artis Zēns / fagots, Ingus Novicāns / mežrags, savukārt īpašais viesis šajā programmā būs aktieris Gundars Silakaktiņš, kurš palīdzēs izstāstīt šo Baltā laika stāstu.
 
Pasākums pie galdiņiem. Biļetes cenā iekļauts gards pārsteigums.
 

Share

Ticket prices
50 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices