Kubas mūziķu apvienība HABANA TRADICIONAL

This events sales period has ended

Kubiešu mūziķu apvienība ar programmu Habana Tradicional ar solisti Yaremi Mercedes Kordos.   Apvienībā darbojas perkusionisti no “Classic meets Cuba”, kā arī citi mūziķi, kas uzstājušies kopā ar tādiem slaveniem Kubas māksliniekiem kā Compay Segundo, Chucho Valdez un daudziem citiem, veidojot autentisku un spēcīgi oriģinālu skanējumu.

Karību jūras salu mūzika ar savu ritmiski melodisko bagātību un emocionālo dziļumu!

Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Pasta salā, blakus brīvdabas koncertzālei "Mītava", atvērts arī Baltijā lielākais Smilšu skulptūru parks, kas strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. 


________________________________________
Aicināma apmeklētājus:
- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci
(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);
- ievērot roku higiēnu;
- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

 

Share

Event has ended
Ticket prices
10 €
  • available
8 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices