Florians Zellers MĀTE, Dailes teātra iestudējums

Friday
August 14, 2020 8:00 PM
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

View in map View in map
This events sales period has ended

Biļetes no 20 Eur vienai personai

Florians Zellers

MĀTE

Triloģijas noslēgums

No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova

 Mātes dzīvē valda liels tukšums. Viņa nevienam vairs nav vajadzīga. Visi no viņas aiziet viens pēc otra. Bērni jau ir aizgājuši. Tagad ir vīra kārta. Bet viņa neprot un negrib dzīvot bez sava mīļā dēla Nikolā. Bez sava dzīves prieka.

Kad mīlestība ir pārāk stipra, tā drīzāk iznīcinās nekā atlaidīs prom no sevis. Kā žņaugs ap kaklu, kas neļauj brīvi elpot.

Māte, Tēvs un Dēls satiekas, lai atvadītos un noslēgtu Floriana Zellera ģimenes triloģijas iestudējumu sēriju, atgriežoties pie visa sākuma – Mātes. Triloģijas pirmās daļas veido izrādes “Ak, tētīt...” (2016) Nacionālajā teātrī un “Dēls” (2019) Dailes teātrī – abas izrādes joprojām ir teātru repertuārā.

 

Lomās:         Lilita Ozoliņa (Māte), Pēteris Liepiņš (Tēvs), Kaspars Dumburs (Nikolā), Inita Sondore (Elodī)

 

Režisors – Intars Rešetins

Scenogrāfs – Kristaps Skulte

Kostīmu māksliniece – Jana Čivžele

Gaismu māksliniece – Māra Vaļikova

 Izrādes ilgums – 1h 25min

 

Informācija par biļetēm:

Apmeklētāju drošības labā sēdvietu plānojums sastādīts, ievērojot noteiktos COVID-19 ierobežojumus: platība skatītāju zonā vismaz 4 m2 uz vienu personu, distance starp apmeklētājiem, kas nav no vienas mājsaimniecības, vismaz 2 m. Tādēļ sēdvietas iespējams iegādāties tikai komplektā pa divām vai četrām vienas mājsaimniecības locekļiem. Vienai personai paredzēto sēdvietu skaits ir ļoti ierobežots; tās atradīsies tikai skatītāju zonas aizmugurējā daļā. Labākai redzamībai piedāvājam iegādāties stāvvietas vai divu sēdvietu komplektu tuvāk skatuvei. 

Biļetes jāiegādājas bērniem no 7 gadu vecuma! Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

 

Share

Biļetes no 20 Eur vienai personai

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices