Good to know
Organizer:
Gints Smukais
Language:
Entrance from:
Free entrance for children:
Not provided

Ginta Smukā albuma ATKUSNIS prezentācija Raiskuma ezerā.

This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
Gints Smukais
Language:
Entrance from:
Free entrance for children:
Not provided

Gints Smukais vasaras pilnbriedā aicina 31. jūlijā vakarā uz albuma Thaw/"Atkusnis" atklāšanas brīvdabas koncertu “Atkusnis”. Koncerts sāksies saulrieta stundā plkst. 21:00 Raiskuma ezerā, kempinga “Apaļkalns” teritorijā. Biļešu skaits ierobežots.

Ģitārists Gints Smukais 31. jūlijā, saulei rietot, plkst. 21:00 uz Raiskuma ezerā peldošas skatuves iepazīstinās ar sava otrā solo albuma “Thaw”/ “Atkusnis” skanējumu.  Koncertu būs iespējams vērot ne tikai no sauszemes, iekārtojoties kempinga “Apaļkalns” teritorijā, ezera krasta zālienā uz saviem līdzpaņemtajiem krēsliem vai segām. Savukārt aktīvāka dzīvesveida piekritējiem būs iespēja koncertu klausīties no savas laivas vai sup dēļa. Laivas un dēļus ir iespējams arī iznomāt, pērkot kopā ar biļeti iepriekšpārdošanā “Bilešu Paradīzes” kasēs un internetā. Savas laivas vai supus varēs ielaist ūdenī no kempinga "Apaļkalns" teritorijas līdz plkst. 20:30, uzrādot koncerta biļeti.

Ģitārists Gints Smukais atklāj: “Otrais albums manā dzīvē ir ļoti īpašs mūzikāls stāsts. Ūdens klātbūtnei albumā būs nozīmīga loma, tāpēc arī izvēlējos ļoti skaistu vietu albuma prezentācijas koncertam – Raiskuma ezeru, kura akustika un saulrieta noskaņa piešķirs neaizmirstamu skanējumu un baudījumu katram klausītājam.” 

Pirmajā skaņdarbā ““Thaw” no otrā Ginta Smukā albuma “Thaw”/ “Atkusnis” ir nojaušama otrā albuma skanējums un tā noskaņa, par ko stāsta ģitārists Gints Smukais: “Skaņdarbs tapa man emocionāli sarežģītā dzīves posmā, kad biju spiests tuvam cilvēkam paziņot ne tik priecīgas ziņas. Tā muzikālais vēstījums atklāj, ka reizēm nav viegli saskarties ar realitāti, jo piespiedu reformas dzīvē ne vienmēr ienāk ar spalvas vieglumu. Skaņdarba ievērojamā repetīcija ritmā un harmonijā, kas atspoguļo negulētās naktis, cirkulējošās domas par sekām un nožēla par nepateikto. Un skaņdarba kulminācijā ir pateikts viss - vārdi kļūst lieki, jo iestājas atkusnis.”

Skaņdarba “Thaw” video https://youtu.be/bdtnsg6fTQk

Gints Smukais ar savu pirmo ģitāru satikās 2008. gadā un 3 gadus vēlāk jau bija sācis pētīt kompozīciju perkusiju pirkstu stilā.  Kopš tā laika regulāri uzstājies koncertos viens pats ar savu mūziku un sadarbojies ar Latvijā zināmiem mūziķiem (Jānis
 Aišpurs (The Sound Poets), Jānis Stībelis, “MUSIQQ”, Annija Putniņa, “Latvian Voices”, Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka, Jānis Ozols (koris “MASKA”) u.c.), kā arī akadēmiskās un populārās mūzikas vidē.

Gints ir uzstājies arī uz internacionālām skatuvēm un piedalījies pasaules mēroga konkursos, kuros ir augsti novērtēts kā ģitārists. 2019 Walnut Valley International Fingerstyle Guitar Championship -3. vieta. 2019 Fingerstyle Collective Intl` Fingerstyle Guitar Contest -  3. vieta. 2017 Canadian Intl` Guitar Festival Fingerstyle Contest 2017 - 2. vieta.

 2018.gadā publicētais oriģinālmūzikas albums “Flourish” ieguva nomināciju “2018.gada debija” Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvā 2019.

Pasākumā nav numurētas vietas.

Bērniem līdz 7 gadiem ieeja brīva.

Kempings "Apaļkalns" piedāvā telts vietas, kuras iespējams rezervēt apalkalns.lv.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004141087512

https://www.instagram.com/gintssmukais/

https://www.youtube.com/user/Monsta607

 

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
70 €
  • less than 10
31 €
  • available
16 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices