Festivāls LAIVĀ. TAUTUMEITAS un DAGAMBA

Saturday
August 8, 2020 8:00 PM
Juglas ezers pie Brīvdabas muzeja

 Rīga, Brīvdabas iela 21

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
Dagamba, SIA

Ieeja festivālā paredzēta tikai apmeklētājiem laivās. Katram apmeklētājam nepieciešama ieejas biļete un laiva.
Iegādājies ieejas biļeti un, ja nepieciešams, arī laivas nomas biļeti.

Piemēram, ja koncertu plānots apmeklēt divatā, tad kopā nepieciešams iegādāties 2 ieejas biļetes un vienu divvietīgu laivu. Iegādājoties biļetes, lūgums norādīt savu e-pastu un tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā varam sazināties.


Festivāls “Laivā” ir pirmais starpžanru festivāls Baltijā, kas aicina klausītājus sēsties laivās Juglas ezerā ar skatu uz Brīvdabas muzeju un nodoties gleznainās Rīgas nostūra ainavas baudīšanai. Mūzika bez robežām, ezera plašums, senču tradīcijas un mūsdienīgs šovs – “Laivā” ir iespēja aizbēgt no ikdienas rutīnas, veldzējoties dabas skaistumā un mierā.

Festivāls "Laivā" sniegs unikālu pieredzi baudīt savu iemīļoto mākslinieku mūziku laivās dzīvajā izpildījumā Juglas ezerā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja krastā. Festivāls “Laivā” ir kā tilts starp tradicionālajām, klasiskajām vērtībām un mūsdienu pasauli, tieši tāpat kā crossover jeb starpžanrs mūzikā. Festivāla pirmais laidiens notiks 8. augustā ar grupu TAUTUMEITAS un DAGAMBA dubultkoncertu.


Pasākumā tiks ievērotas visas valstī noteiktās drošības prasības. Apmeklētāju skaita kontrolēšanas nolūkos, ieejas biļetes nepieciešamas visiem apmeklētājiem, arī bērniem pirmsskolas vecumā.

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
60 €
  • unavailable
30 €
  • unavailable
25 €
  • available
20 €
  • unavailable
15 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices