Good to know
Organizer:
Kultūra, Jelgavas pilsētas, PI

Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Ainars Mielavs

This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Ainars Mielavs

17.jūlijā pulksten 19 pie sevis ciemos gaida trio Ainars Mielavs, Aigars Voitišķis un Rūdolfs Macats. Ainars Mielavs, kurš uzstājies ar grupām “Jauns mēness”, “Mielavs un Pārcēlāji” un arī kā solo mākslinieks izdziedās populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem – “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un citas, kā arī divus jaunu dziesmu pirmatskaņojumus no gaidāmā jubilejas albuma “220 volti”.

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu.

Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Pasta salā, blakus brīvdabas koncertzālei "Mītava", atvērts arī Baltijā lielākais Smilšu skulptūru parks, kas strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. 

 

________________________________________
Aicināma apmeklētājus:
- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci
(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);
- ievērot roku higiēnu;
- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
15 €
  • unavailable
12 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices