Good to know
Organizer:
Art Management Group, SIA
Free entrance for children:
up to 7 years old persons

KULAKOVA NAKTS

Saturday
August 21, 2021 6:00 PM
Rojas brīvdabas estrāde

 Roja, Jūras iela 10

View in map View in map
Ticket prices from 12 €

Good to know

Organizer:
Art Management Group, SIA
Free entrance for children:
up to 7 years old persons

KULAKOVA NAKTS Rojas estrādē pārcelta uz 2021.gada 21.augustu plkst. 18.00. 2021. gadā grupai "Pērkons" 40! Svinēsim kopā! 

2021. gada 21.augustā Rojas estrādē norosināsies tradicionālais festivāls “Kulakova nakts”. Plkst.18.00 festivāla iesildošā daļa ar pūtēju orķestri "Fanfara", grupu "Menuets" un trīs Latvijas tenoriem - Nauri Puntuli, Miervaldi Jenču, Guntaru Ruņgi. Plkst.20 sāksies festivāla galvenais notikums – koncertuzvedums “Īsts filozofs nav pesimists”. Tā 1.daļā RTU vīru kora “Gaudeamus” un grupas “Pērkons” izpildījumā skanēs Jura Kulakova kantāte “Mīlestībā viļņo krūts”. Tieši ar šo skaņdarbu koris “Gaudeamus” svin savu 60 jubileju. Savukārt koncertuzveduma 2.daļā Veidenbauma dzejas muzikālās inspirācijas piedāvās grupa “Dzelzs vilks”, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas rokgrupa “Pirmais kurss” un Rēzeknes teātra “Joriks” aktieri, kā arī trīs jauno grupu konkursa uzvarētāji. Skanēs gan versijas par komponista Jura Kulakova leģendāro ciklu “Septiņarpus dziesmas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem”, gan mūziķu pašu oriģinālsacerējumi, gan dziesmas no Rēzeknes teātra “Joriks” izrādes “Veidenbaums. LIVE”, ko paši izrādes autori dēvē par “dzejas un mūzikas kabarē”. 

Kulakova nakti, kā ierasts, noslēgs grupas “Pērkons” uzlādētais un dinamiskais šovs. Leģendārā grupa uz skatuves kāps pēc plkst.22.00 kopā ar Rojas Mūzikas un mākslas skolas pedagogu instrumentālo ansambli.

Vairāk informācijas: +371 29131458

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
20 €
  • available
17 €
  • available
14 €
  • available
12 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices