Good to know
Organizer:
Latvijas Radio, VSIA

Muzikālās Bankas 2020 Apbalvošanas ceremonijas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

Saturday
January 30, 2021 2:00 PM
Daugavpils Olimpiskais centrs

 Daugavpils, Stadiona iela 1

View in map View in map
This events sales period has ended
Ticket prices from 6 €

Good to know

2021. gada 30.janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgāko pop un rokdziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA 2020 apbalvošanas ceremonija. Jau ierasti Muzikālās Bankas fināla koncertšovs būs dinamiski krāšņs, muzikāli vērienīgs un iespaidīgs, piedaloties aizvadītā gada Latvijas populārākajiem solistiem, grupām un īpašiem viesiem. 

 

 

Koncerta ģenerālmēģinājumā izpaliks vienīgi uzvarētāja paziņošana, bet visa pārējā koncerta norise būs identiska vakara koncertam !!!

 

 

Muzikālā Banka ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā ik gadu klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā Muzikālā Banka skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielais fināla balsojums, kurā piedalīsies katra mēneša aptaujas populārākās dziesmas, sāksies 2021. gada 2. janvārī un ilgs līdz 20. janvārim.

 

Jau trešo gadu Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA sadarbības partneris ir Daugavpils pilsēta.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
6 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices