Good to know
Organizer:
Art Management Group, SIA

Gada īsākā nakts / TV3 Jāņu ieskandināšanas KONCERTS UN BALLE

Ticket prices from 12 €

Good to know

Jāņu sagaidīšanas koncerts “Gada īsākā nakts” Jelgavā

20.jūnijā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava”, norisināsies par labu tradīciju kļuvušais TV3 Jāņu ielīgošanas koncerts “Gada īsākā nakts”.

Koncertu arī šogad vadīs TV dīva Jana Duļevska un radio “Star FM” ētera balss Jānis Romanovskis, kurš atzīst, ka viņam esot prieks būt par daļu no jauniedibinātās tradīcijas gada īsāko nakti sagaidīt Jelgavā: “Aicinu arī jūs sagaidīt saulgriežus skaļi, jautri un lieliskā kompānijā, ko caurvīs aktuālas pašmāju dažādu žanru melodijas!”

Viņam piekrīt arī Jana Duļevska, kura atzīst, ka, viņasprāt, Jāņu un Līgo svētku laikā skanošajām dziesmām ir cita noskaņa, sajūtas un lidojums: “Šajā laikā atļaujos dziedāt mazliet šķībi, taču no sirds un skaļi. Divus gadus to darīju līdz pat rītam, līgojot pie ugunskura, un tas bija tiešām brīnišķīgi!”

“Mēs dzīvojam ļoti interesantā laikā, pārmaiņu laikā, kad mainās attieksme pret senču tradīcijām, svētku svinēšanu, mainās muzikālā gaume un arī paši mūziķi. Tāpēc jo interesantāk ir veidot koncertu, kurā varam apskatīt šā brīža muzikālo žanru dažādību, jo robežu vairs nav ne stiliem, ne mūzikai, un arī svētku svinēšanai. Mēs izvēlamies to, kas mums patīk un to, kurā jūtamies ērti. Ticu, ka šis koncerts parādīs, cik forši var līdzās pastāvēt latviešu tradicionālā mūzika un hiphops. Un kāpēc ne? Jo tad, kad sanākam kopā svinēt Līgosvētkus, mēs esam ļoti dažādi, un katrs vēlas pabaudīt no tā, kas viņam patīk. Manuprāt, tieši tāpēc koncerts “Gada īsākā nakts” būs ļoti interesants eksperiments,” saka koncerta režisore Dita Torstere-Stepīte.

Šogad koncertā piedalīsies “Musiqq”, “Laimas muzikanti”, Chris Noah, ģitārists Mārcis Auziņš, Aija Vītoliņa, Katrīna Dimanta, “Singapūras satīns”, “Elektrofolk”, apvienība “ZeMe” – koklētāja Laima Jansone un DJ Monsta, “Kanisaifa”, Nils Īle un perkusionisti, “Rikši”, “Dārdi”, “Denktie vīri” un “Stiprās sievas”, “Rahu The Fool”, “Klintsons un LOGO”, “Rock’n’berries”, “Oranžās brīvdienas”, “Latgaliešu reps”, “Borowa MC”, “Mākoņstūmēji” un daudzi citi. Koncerta sākums – plkst.20.

Pēc koncerta plkst. 23.00 uz balli līdz rīta gaismai aicinās kantrimūzikas grupa “Sestā jūdze”.

Biļetes tikai uz balli variet iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/81333

Koncerta ieejas biļetē iekļauts arī balles apmeklējums, skatītājiem, kuri vēlas nākt tikai uz balli, iespējams iegādāties atsevišķu balles biļeti par 8.00 eiro.
Vairāk informācijas: +371 29131458

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
25 €
  • available
20 €
  • available
18 €
  • available
15 €
  • available
12 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices