Džeza leģenda DANIILS KRĀMERS jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA! Koncerts / meistarklase / sarunu šovs

Saturday
May 15, 2021 7:00 PM
Great Guild

 Rīga, Amatu iela 6

View in map View in map

! Daniila Krāmera jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek 24. septembrī, ir pārcelts uz 2021. gada 15. maiju. Visas iegādātās biļetes būs derīgas arī jaunajā datumā.

15. maijā, plkst. 19.00, Lielajā ģildē (Amatu ielā 6) Ineses Galantes projekta VIVALATVIJA! ietvaros notiks grandiozs un Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera koncerts.

Jauns projekts VIVALATVIJA! ir iecerēts kā īpašu, līdz šim nebijušu pasākumu sērija. Proti, tie vienlaikus būs koncerti, sarunas ar skatītājiem un meistarklases, kuru laikā slaveni mūziķi un izpildītāji atklās savas profesionālās meistarības noslēpumus un atbildēs uz zālē klātesošo klausītāju jautājumiem. Latvijas koncertdzīvē šāds formāts ir unikāls. 

Svētku koncertā, kas ir veltīts Daniila Krāmera 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: pasaulslavenā operas dīva Inese Galante, ģitārists – virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija). Pavadošajā grupā būs izcilie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (basģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti). Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” spilgtākie dalībnieki. 

Organizatori koncerta viesiem ir sagatavojuši īstus svētkus: klausītājus gaida izcils vakars, ko piepildīs mūzikas enerģija, sākot no džeza līdz pat rokenrolam.

Daniils Krāmers – izcils pianists, unikāla figūra modernajā džezā. Ja afišā lasāms viņa vārds, tad daudziem tas ir labākais ieteikums apmeklēt koncertu, mākslinieka uzstāšanās vienmēr ir izpārdotas. Maestro ir ne tikai talantīgs, ļoti profesionāls pianists, kas izcili izjūt dažādus stilus, bet arī pieredzējis aranžētājs, spilgts komponists, talantīgs pedagogs, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais darbinieks. Maestro ir populārs visā pasaulē pateicoties ne tikai harismātiskai izpildījuma manierei, bet arī džeza apmācības autormetodikām. Daniila Krāmera ieguldījums džeza attīstībā ir ļoti būtisks, viņa idejas veiksmīgi tiek izmantotas daudzās pasaules valstīs.

Romāns Mirošņičenko — ģitārists–virtuozs, kas spēlē jazz fusion stilā, komponists, mūzikas producents, četrkārtējs ASV prēmijas The Independent Music Awards laureāts un četrkārtējs nominants. ASV konkursa 18th Annual USA Songwriting Competition laureāts. Uzstājies un strādājis studijā kopā ar pasaulē populāriem mūziķiem Stīvu Vaju, Al Di Meola, Larry Coryell, Heather Headley, Dživanu Gasparjanu, Dženiferu Batenu, Marco Mendoza, Paul Wertico, João Donato un daudziem citiem.

Inese Galante — pasaulslavena Latvijas operdziedātāja, samtaina un izjusta tembra īpašniece ar maigām gradācijām no izsmalcināta pianissimo līdz dziļam un  dramatiskam soprānam. Operdīvas repertuārā ir gandrīz 40 vadošās operu partijas, apjomīgas vokāli-simfoniskās formas. Dziedātāja uzstājas uz lielākajām un pasaulē prestižākajām skatuvēm.

Pasākuma Facebook lapa: https://www.facebook.com/events/1279638288902042/

Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, t/c Spice, zvērināta advokāta Viktora Tihonova birojs, tipogrāfija "Eveko", A/S "Antalis", SIA "East-West Transit".

 

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
55 €
  • available
50 €
  • available
45 €
  • available
40 €
  • available
35 €
  • available
30 €
  • available
25 €
  • available
20 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices